Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikai Egyesült Államok...

Amerikai Egyesült Államok (United States of America, USA) vízum köteles ország-e?

Figyelt kérdés

Néztem ez itt: [link]


De nem találtam ezt: Amerikai Egyesült Államok, United States of America, USA)


Néhány ismerősöm szerint vízum köteles.


A válaszokat előre köszönöm.



2013. ápr. 5. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Turistaként nem kell vízum, csak ESTA regisztráció kell, ezzel 90 napot lehet kint lenni.
2013. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nincs vízum, elméletileg van. Ma már beutazási engedélynek hívják, amelyet a Belbiztonsági Minisztérium (ESTA) honlapján tudsz igényelni. Viszont ennek is vannak feltételei: pl. max. 90 napig tartózkodhatsz az országban és rendelkezned kell ez időn belüli visszaútra szóló repülőjeggyel.
2013. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha megszerzem az amerikai állampolgárságot akkor nem kell a vízum. De a magyar megmarad?
2013. ápr. 5. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz kettos allampolgar elmeletben, de gyakorlatilag nem fog menni.
2013. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mirol beszelsz utolso? gyakorlatilag mi nem fog menni?

tobb eve vagyok kettos allampolgar, semmi nehezseget ebben nem latok.


Kerdezo, van ESTA engedely (ahogy fentebb irtak) es van vizum.

Aki turistaskodni jon, annak eleg az ESTA engedely. Aki tanulni vagy dolgozni jon, annak vizumot kell kernie.


SZerintem tobbszaz hasonlo kerdes volt mar itt a gyikon, miert nem nezel utana? A sajat idodet megsporolnad, ha nem tennel ki kerdeseket (amiket mar masok megkerdeztek)... a mi idonkrol nem is beszelve ;)

2013. ápr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaza van, hogy gyakorlatban az esély lényegében nulla, manapság már!


Kérdező, én nem tudom, hogy hány éves vagy vagy mi van veled, de mindig részletesen leírod az ország magyar, majd angol nevét, majd a rövidítését is, mintha ezt csak kevesen tudnák.

Ráadásul még ilyen alapdologról sincs fogalmad sem, pedig az még a legegyszerűbb dolog, hogy kell-e vízum.


Hány éves vagy?

2013. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!