Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanada jobb ország mint az USA?

Kanada jobb ország mint az USA?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor oda miért nem vágynak annyian mint az USA-ba?

2013. ápr. 19. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a jó? Sokan az USA-ba vágynak. Van aki Kanadába. Én speciel Kanadába szeretnék majd kijutni, jelenleg Angliában élek immár 3,5 éve, most kezdtem el komolyabban Kanadán gondolkodni.
2013. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember mas es mindenkinek masak az igenyei. En peldaul akkor erzem jol magam, ha mindig jo az ido.

3 evi London utan sirva menekultem, mert kikeszultem az idojarastol.

Kanadaban lehet hogy olcsobb a megelhetes (bar nem tudom) de ahol most elek ott olyan jo az ido egesz evben, hogy ha fizetnenek sem koltoznek Kanadaba! (na jo, attol fugg mennyit fizetnenek :)

2013. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Én ezt itt már számtalanszor írtam: az USÁ-ba azok vágynak akik Hollywoodból meg a TV-ből tájékozódnak. Akik ennél jobban utánanéznek, az most oda nem akar menni...


Kanadába NAGYON sokan akarnak jönni, de lélekszámra csak tizedakkora mint az USA, hát nem tudunk annyi embert befogadni :)

2013. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát ez elég egyértelmű:)

Köszönöm:)

2013. máj. 5. 23:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik utolsó ország lenne az USA, ha mennem kéne valahova. Kanada sokkal szimpatikusabb nekem, már jártam Vancouver-ben régebben.

Szerintem jobb ország, mint az USA.

2013. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 LilikeHelloKitty válasza:
50%
Jajjjj, nincs olyan,h. JOBB ORSZÁG. USA-ban tobb a látnivaló, Kanadában csak erdők és medvék,de sztem mind a kettő jó
2013. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem Kanada,legalábbis én oda fogok költözni,de Kanada sokkal szebb,tavakban gazdag,olcsóbb,és sok ott a rét meg a Nemzeti Parkok. Jah meg az északi sark is ott van,ott lehet látni sarki fényeket,az USÁban meg nem. Szerintem Kanada,sokkal jobb az USÁNÁL de kinek mi tetszik.
2013. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is Kanadára szavazok. Van egy kedvenc sorozatom, ami amerikai, de kanadában forgatták. Már több évad lement belőle, mindig ámuldoztam, hogy de szép helyek vannak és mindig bemondták, hova tartanak éppen, így én buta azt hittem ezek a gyönyörű helyek az USA-ban vannak.... (A legtöbb hely nem volt felismerhető, sima kis tavak, parkok, erdőkön átvezető autóutak stb.)

Idő közben sokat hallottam Kanadáról, hogy milyen jó ott a levegő és volt valami leírás is, hogy a legélhetőbb városok közé tartozik azt hiszem Vancouver (persze rosszakat is hallani, de annyira nem volt szörnyű), de valahogy nem fogott meg igazán. Aztán olvastam, hogy a sorozatomat Kanadában, nagyrészt Vancouverben forgatják! Azok az ismerőseim is szeretik, akik ott élnek.

De gondolom mostantól nehezebb lesz kijutni, amióta kivertük náluk a biztosítékot, mert odament meglopni őket a sok cigány. (Nincs bajom a romákkal amúgy, de amit sokan ott műveltek...)

2013. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!