Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek Németország vagy...

Szerintetek Németország vagy Nagy-Britannia a szebb ország? És melyik a jobb hely?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 13:31
 1/10 anonim válasza:
66%
Egyértelműen Nagy-Britannia. Bár ez az én véleményem. Voltam már mindkét helyen, Németország egyáltalán nem tetszett, de Anglia a szívem csücske lett <3 <3
2010. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
NB-ben sokat esik az eső és keveset süt a nap.
2010. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Németország <3
2010. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egyik se vonzó annyira, de Nagy-Britanniában Skócia nagyon gyönyörű, Németországban meg a bajor részek. Szóval szerintem nem lehet konkrétan különbséget tenni.
2010. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Nagy-Britannia sokkal jobb. De persze Németország is tele van szép helyekkel, sokat voltam ott.
2010. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:22


én is veled értek egyet,bár én nekem még Dél-Anglia is tetszik

2010. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én eddig csak Németországban jártam, azon belül is Baden-Württenberg-ben, de nekem nagyon tetszett anno. Gyönyörű vidék, a fű zöld, az ég kék, a városok tiszták és rendezettek, sőt, vidéken is minden az! Nem látni sehol gazos, szemetes területet, csak szépen lekaszált legelőket. A házak szépek, az emberek kedvesek és általában vidámak. A közlekedés jó, az utak jó állapotúak. Járhatsz nyugodtan bringával, amit lerakhatsz egy buszmegállóban, és ha visszaértél, az még mindig ott lesz. Az élet jól meg van szervezve, praktikus, kényelmes, emberi léptékű. Nekem ezek tetszettek ott, igaz, egy kisvárosban laktam, és onnan járkáltunk el nagyobb helyekre. De minden szuper volt szerintem.
2010. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Az előttem írónak üzenem, hogy én mindezt Angliáról is le tudom írni. Nekem az a kedvenc országom. Persze ízlések és pofonok :))
2010. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: oké, legalább tudjuk ezt is. :-)
2010. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Németországban csak keveset voltam, ellenben Nagy Britanniát már egész jól bejártam, így erről nyilatkozhatom, hogy eszméletlenül gyönyörű. Néhány ízelítő:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Csak néhány nemzeti park... gyönyörű tájak, cuki falvak, barátságos emberek. Én szeretem.


Németországban a Neuschwansteinben és a fekete erdőben voltam, ami szintén nagyon tetszett, de annyi időt még nem volt szerencsém ott eltönteni, hogy a szívemhez nőjön.

2010. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!