Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába akarok költözni....

Amerikába akarok költözni. Hogy találhatnék férjet magamnak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 09:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
71%

Adj fel hirdetést társkereső oldalakon, aztán majd megvesznek kilóra mint a thai, orosz, ukrán lányokat.


Ha az USA-ba akarsz költözni akkor keress ott állást, menj ki, de nevetséges azért hozzámenni valakihez, hogy kimehess. Te fogod megszívni úgyis.

2009. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 A kérdező kommentje:
Muszáj hozzámenni valakihez, mert nincs pénzem, hogy egyedül megéljek és úgy tudom, hogy szinte lehetetlen munkavállalói engedélyt kapni. Úgy érzem, hogy a testi adottságaimat ki tudnám használni. 24 éves, playmate alkatú lány vagyok.
2009. okt. 8. 10:25
 3/77 anonim ***** válasza:
92%
ha neked nem fontos az önérzeted akkor csináld, de ha van egy kis önérzeted akkor nem fog menni. de egyébként felregisztrálsz a myspace-re kiteszel magadról egy két szexisebb fotót és máris írnak sokan, és persze olyan is lesz aki ezzel a célzattal. nekem van egy amerikai ismerősöm,aki kimondottan csak orosz meg kelet-európai lányokat keres, pont azért mert azok örülnek hogy kint lehetnek és befogják a szájukat.. szóval ne hidd hogy ott téged majd hercegnőként kezel a jövendőbelid..legalábbis én sok helyről ezt hallottam.
2009. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
90%

Akkor nézd meg a társkereső oldalakat.

Bár szerintem ezzel az erővel itthon is elmehetsz k.vának.

Nem tudom mennyivel jobb, ha egy paraszt elvesz. Mert normális ember nem így keres feleséget az biztos.

(Egyébként nem nehéz munkavállalói vízumot kapni, sok barátom dolgozik kint én is kint voltam 5 évig. Interneten megpályázol egy állást, megkapod és már kapod is a vízumot.)

2009. okt. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem a playmate alkat nem előny, hanem hátrány. Egy normális férfi nem playmate feleséget akar, viszont nagyon szívesen kihasználja az ilyen nőket szexuálisan, utána pedig ott hagyja őket. Ha pedig te nem egy normális felfogású férfihez mész hozzá, viseld a következményeit, hogy nem fog egyenrangú partnernek tekinteni, csak egy kirakati baba leszel mellette. Tényleg ezt akarod? Na mindegy, te tudod...én is a társkeresőt ajánlom. Én úgy ismertem meg a férjem (amerikai), bár nem voltak hátsó szándékaim, mint neked.
2009. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
90%
10:30-as vagyok. menj ki au-pairnek, akkor legalább lesz munkád ott kint és lesz esélyed megismerkedni amerikai pasikkal akik esetleg normálisabbak . de én ezt a vakházasságot nem ajánlom.
2009. okt. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam, hogy a kelet-európai lányok kelendőek, mert jónak tartják őket az ágyban és még szépek is. Engem nem érdekel, hogy hogy kezel. Úgyis elválnék...csak a papír kell. Azt a pár évet kibírom.
2009. okt. 8. 10:37
 8/77 anonim ***** válasza:
89%
10:34 vagyok...azt tudod ugye, hogy nem ilyen egyszerű ez? Ha valaki csak a papírért köt házasságot, szerintem lebukik. Törvény is tiltja, börtönbe lehet érte kerülni, téged is deportálhatnak az országból érte...azért ezt nem árt fontolóra venned, de nagyon számító nőszemély vagy te ahogy látom. Figyelj! Itt is ugyanúgy dolgozni kell, mint máshol, sőt többet. Ha elválsz, majd hogy fogod magad eltartani?
2009. okt. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 A kérdező kommentje:
Au-pairnek azért nem megyek, mert nem bírom a gyerekeket. Szerintem nincs semmi szankció erre. Nem buknék le.
2009. okt. 8. 10:42
 10/77 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, hogy bírnád ki a 7 évet. Mert ha 1-2 év után válsz úgy penderítenek ki, hogy a lábad nem éri a földet.

Bár azt hiszem neked hiába magyarázunk aki képes lenne egy ilyet végigcsinálni, annak mindegy.

Bár szerintem neked az USA-ról is teljesen fals elképzelésed van. Hányszor jártál már ott? Mennyi időt töltöttél el ott? Milyen szinten beszélsz angolul? Megérted pl. a déli akcentust? Ha rádzárják a házajtót Alalbamában akkor mit csinálsz?

2009. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!