Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába akarok költözni....

Amerikába akarok költözni. Hogy találhatnék férjet magamnak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 09:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim válasza:
84%

Magyar szakos diplomával "vonzzanak"?:) Nemár, szerintem Te csak valami általános iskolás, unatkozó kis szűzribi lehetsz!:)

Ha infós diplomád van, kell tudnod angolul legalább alapszinten! Én most vagyok egyetemista, bár más szakon, de ismerek nagyon sok informatika szakost, egyszerűen nem boldogulnak középszintű angol nélkül! A kritikán aluli helyesírásodról meg ne is beszéljünk!

Tudod engem is foglalkoztat, hogy egyetem után kimenjek külföldre, akár Amerikába dolgozni, nekem nem derogál gyerekekre, idősekre vigyázni/gondozni, vagy bármit, amivel pénzt kereshetek, de persze nem ilyen riherongy útszéli qrva stílusban, mint Te!

2009. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim válasza:
77%
egyébként modellkedtem is, de nagyon rövid időn beül rájöttem, hogy valami értelmeset akarok kezdeni az életemmel, mert a külsőd max 35-40 éves korodig "tart", utána az üres fejből, meg a "pléjmét"testből nem lehet megélni, max szervdonorként!!!13:29es, 22 éves lány
2009. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim válasza:
74%
* inkább tanulok, ez kimaradt
2009. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
69%

Ha tényleg amerikai pasikkal akarsz ismerkedni,akkor ez az oldal is nagyon jó.A nővérem is regisztrált ide,és nagyon sok "ajánlatot" kapott.De remélem angolul levelezni,chatelni azért tudsz,és előny ha van webkamerád,mert egy egy jó fotónak már nem hisznek.Én is inkább a többséggel értek egyett,akik előtem írtak,de te tudod,és jogod van elrontanod a saját életedet.

Ezen az oldalon regisztrálj,és rakj ki magadról néhány nagyon jó fotót,és özönleni fognak a külföldi férfiak,és ezekből kiválogathatod az Amerikaiakat: [link]

2009. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
62%

Kamukérdés.

Ha igazi lenne akkor szívből kívánom, hogy jól alázzon meg!

TANULNI, TANULNI, TANULNI!!!

2009. okt. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 A kérdező kommentje:
A tanulásból nem lehet megélni...sajnos rossz pályát választottam és arra is későn jöttem rá, hogy a gyerekeket nem bírom elviselni magam körül. Köszönöm a linket! Remélem, hogy összejön a dolog.
2009. okt. 8. 14:06
 57/77 anonim ***** válasza:
68%

Mellékesen meg ha netán összejönne ez a "csodaterv", akkor mégis utána milyen életet akarsz?

Tovább k_rválkodsz vagy mi? (már bocs a kifejezésért de itt erről van szó)

Ha netalántán előjönnének az érzéseid, hogy fogsz a barátod szemébe nézni?

2009. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 A kérdező kommentje:
Én sem mindig voltam ilyen, magam alatt vagyok nagyon! Későn jöttem rá, hogy máshogy kellett volna élnem, mást kellett volna tanulnom. Már ezen nem lehet változtatni. Marad ez a terv. Az erkölcsösségből nem lehet megélni.
2009. okt. 8. 14:11
 59/77 anonim ***** válasza:
92%
A kérdés tuti kamu. Van egy érzésem, hogy nem is nőnemű a lény. Sok választ szeretne a kérdésére, ezt már megkapta :)
2009. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 A kérdező kommentje:
A válaszok száma nem érdekel és nagyon is nő vagyok!
2009. okt. 8. 14:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!