Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába akarok költözni....

Amerikába akarok költözni. Hogy találhatnék férjet magamnak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 09:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
82%

ugyan már!!!tuti kamu a kérdés!!!ilyen nincs!

Most jót röhög az a fiatal srác a haverjaival, aki ott ül a gép előtt "kérdezőként"!

tegyél már föl magadról egy képet legalább...


fuuu de kamu ez a kérdés!!!!

2009. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
53%

hät vanilyen amugy,hogy häzasodnak sokan papir miatt.tény,ha sväjcba jössz,lehet elörébbb vagy mint

USA-ban..szerintem nem kamu a kérdés,hiszen sokanvannak akikigy csinäljäk.példät is emlitek!!!tessék hölgyeim és uraim:van pär ismerösöm,akik pénzéRt hozzämennek egy külföldihez,azert..mert a külföldipasi akar egy magyar feleséget,hogy betudjon menni magyarorszägba..jo nem?biztos pislogtok,de tényleg van ilyen.én persze sosem tudnék ilyet csinälni,de felesleges leszolni a kéRdezöt,a hätterét nem ismeritek,és nyugodtan mindenki üljön le 3percre otthon,és gondolja végig,hogy ö követett e el hibät élete sorän,vagy tett e olyat amit mäsok elleneztek,de ö mégis mäshogy lätta jonak..ugyhogy ennyit erröl.mindenki jol megmondja itt a mäsiknak,szid mindenki mindenkit,ahelyett hogy a sajät életét tenné rendbe..

2009. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
87%

Nem akartam irni, de mélységesen felháborit, hogy ismeretlenül is lequrvázol. 34 éves családanya vagyok. 32 éve élek az USA-ban és nem az állampolgárság miatt vagyok itt, hanem azért mert beleszerettem a férjembe, aki történetesen amerikai.

Tekintsünk el attól, hogy milyen az erkölcsi véleményem rólad és ellentétben veled, nem is foglalk leszóllni.

A következő a teendő, ha megvan a jelülted. Nekünk MO-n volt az esküvő. A férjem összes papirját magyarra kellett fordittatni a Bajza utcában. Ilyeneket, hogy bankszámlakivonat, utolsó 3 év adóbevallása, tanusitvány a főbérlőtől, igazolás a munkahelyről, stb. MAjd ezekkel elmenni a nagykövetségre személyesen, tehát neki is MO-n kellett lenni és kérni egy engedélyt. Ez 6 hónapig érvényes. Majd bejelentkezni az anyakönyvezetőhöz 3 hónappal előtte és kitölteni a jegyzőkönyvet, amit ő elküldött a Közigazgatási Hivatalhoz, ahol endedélyt adtak.

Az esküvő után a férjemnek szintén Mo-n kellett kérni a számomra személyesen a bevándorlási vizumot. Ez 3 hónapig volt érvényes. Ezalatt kijöttem amerikába. Itt első nap el mentünk a bevándorlási hivatalba, ahol is kérvényeztem a social security numbert és a zöldkártyát. 3 hónap alatt megkaptam. A zöldkártyát először ideiglenesen 2 évre adták és egy évre meghosszabitották. Közben állandóna jöttek ellenőrizni, hogy együtt élünk-e, kérdezgették a szomszédokat és 2 embertől aj

nlást kértek, aki ismert, hogy megkaphassam a 10 évre szóló zöldkártyát. Persze kértek adóbevallást és mindenféle papirokat, közös fényképeket ismerősökkel. Két hónapja kaptam meg a végleges zöldkártyát, amit egy interjú előzött meg a bevándorlási hivatalban. Ha nem tudsz angolul, nem tudom, hogyan fogod venni ezt az akadályt. És most még újabb két évet kell várni, hogy kérvényezhessem az állampolgárságot, ha akarom. Szóval nem egszerű és a bevándorlásiak nem buták, hogy ne jöjjenek rá, hogy kamu a házasságotok. Akkor pedig szépen hazaküldenek és soha nem mehetsz vissza.

Nézd meg a Green Card cimű filemt, hogy tudd, mire akarsz vállalkozni.

2009. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
63%
3 éve élek itt és nem 32. Elirtam.
2009. okt. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
78%

miért pont USA-ban akarsz qurválkodni? azt itt is lehet. ülj be egy 5 csillagos szálloda bárjába és várd a gazdag üzletembereket. tisztességesebb, ha előre letisztázod, mennyi egy éjszaka és nem játszod el, hogy szeretsz is vkit.


a műcicidet ki fizette? (merthogy playmate kinézetű vagy)


különben szerintem is kamu a kérdés :)

2009. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
68%

KAMU.

Azt irtad nincs pénzed, mégis miből fizetnél 3 milliót egy pasinak a házasságért?

Itthon nem keresnek jól a transzik, ezért akarsz kimenni?

2009. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
49%
Egesz erdekes a felfogasod! :)
2009. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim válasza:
79%

Hát ez igy elég kész. :S

Annyiban megértelek ,hogy elakarsz menni Magyarországról (egy szégyen ez az ország :S) na de igy nekiindulni a nagyvilágnak ?!

Miért nem méssz ki dolgozni?Nemcsak gyerekekkel lehet foglalkozni.Egyik ismerősöm anyuja jó pár éve él New Yorkban, ő például idős embereket gondozott.Vagy lehetnél pl stewardess vagy akármi.Szerzel itthon egy szakmát +sürgösen beiratkozol egy angol nyelvtanfolyamra,jó időt a nyelve fektetsz,aztán menj ki,ha már beszélni is tudsz.És ott talán kifogsz majd vmi Amerikait egy idő után,akibe esetleg egymásba is szerettek.És lenne ott talán egy normális életed.TALÁN.

Lehet ,hogy nem jön be,akkor meg hazajössz.De mindenesetre igy szerencsét próbálni,mégiscsak jobb meg biztonságosabb,mint ahogyan Te elgondoltad.

20/l.

2009. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim válasza:
75%
Én tudok ajánlani neked valakit!csak egy gyereket kell szülnod neki, nemis muszaj a gyerekeddel maradj...Ő igaz hogy ausztriaba lakik, tud magyarul szoval nem kell angol vagy mas nyelvtudas!annyi penzt ad amennyi kell, akar ott is lakhatsz ausztriaba:)de apropo...ha olyan csinos vagy hogy hogy nem kaptal eddig magadnak olyan pasit aki el venne?
2009. okt. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim válasza:
71%
bocsánat ...ausztáliát akartam irni...
2009. okt. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!