Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ti nem féltetek, amikor...

Ti nem féltetek, amikor először repültétek át az óceánt?

Figyelt kérdés
New York-ba megyek, első utam tengerentúlra és eléggé tartok tőle, hogy nehogy gondja legyen a gépnek az óceán felett, mert ott aztán nem tud leszállni.
2013. szept. 28. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
persze, amint egyenesebe került a gép, és kicsatolhatod az övet, amit be is fognak mondani meg jelzik.
2013. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az jó hír, köszi. :)
2013. okt. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Én Repültem már Afrikába, egész napod volt. Alvással, zene hallgatással, olvasással el tudod ütni az időt. Nekem az új hobbim, a "könyv írás". Találj ki egy jó történetet, és tölts tele egy füzetet. Meglátod, hamar elmegy majd az idő.

Az, hogy bármi probléma lenne repülés közben, nagyon ritkán fordul elő! Ha bármi is lenne - amit nem nagyon hiszek-, olyan emberek vannak ott, légi utas kísérők, akik tudják, hogy ilyenkor mit kell tenni. Mondom, ennek nagyon kicsi az esélye!!

Én most repülök Egyiptomba karácsonykor, már kétszer voltam, és még mindig itt vagyok. :)

Nem lesz semmi bajod!

13/L

2013. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért nem nagyon szeretik ha sétálnak..főleg 300 embernél..

Általában hosszabb utakon tehát legalább 6órás út esetén van az ülésnél egy kézikönyv féle, különböző ülőgyakorlatok elvégzésére. Kvázi hogy vérkeringéssel ne legyen probléma.

Nekem az utaskísérő hívta fel a figyelmem erre és meg is mutatta az utasoknak hogyan kell a gyakorlatokat elvégezni.

Meg amikor az ember wcre, megy nem kell sietni,akkor is lehet kicsit mozgatni a végtagokat.

De a ülőhelyzeti gyakorlatra is szükség van, főleg ha ultra longhaul járaton repülünk.


4-5órát ülve kibír az ember, akár még "kis" dolog elvégzése nélkül is.

2013. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!