Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hamarosan utazom Amerikába...

Hamarosan utazom Amerikába turistaként rokonokhoz, és sajnos most nincs munkám. Számíthatok arra, hogy emiatt sokáig fog a tiszt kérdezgetni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 21:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%

Légy hozzá öszinte magyar.

Szeretik az őszinte magyarorkat.

Honorálni fogják .Tán Még aznap kapsz tőlük egy repjegyet vissza budapestre :-)

Ha csak ki nem fizettetik veled:-)

Félre a viccet.. Amire még figyelj...

Retúr repjegyed legyen mert ha csak oda jegyed van akkor sem fognak beengedni.jöhetsz vissza budapestre várost nézni.

2013. okt. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

mit akarsz te student visaval?

azzal amugy ha azvan neked azzal lehet dolgozhatsz 1-2hónapot vmennyit is 90 napot?

2013. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
41%

Az biztos, hogy fognak kerdezni errol. Az viszont fontos, hogy mistake nem dolgozol. Maskulomben nem azt kerdeznek, hogy hol dolgozol, Hanem azt, hogy dolgozol-e es mi a szakmad. Ha van munkad de nem Magyarorszagon akkor nyugodtan mondhatod, dolgozom, ez a szakmam. Ha meg is meg kerdeznek, hogy hol, azt is megmondhatod. Igy sem ùgy sem naluk fizeted az adot. Forditottam csaladoknak a repteren, akik nem beszeltek angolul. A legtobb kernes az volt, hogy mi a szakmad, ha nem is dolgozol, mit dolgoztal. Engem minding a szakmamat kerdeztek, soha nem arrol, hogy hol dolgozom.

Nem lesz gond, csak oszinten. Jo utazas :)

2013. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
49%

Remeljuk a USBP emberkenek jobb dolga is akad aznap mint hogy egy Mo-rol erkezo turistat vegzaljon.

Meglepo lenne ha " megszorongatnanak " tekintve hogy semmi realis okuk nem nagyon lenne.

Cheers

2013. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

10.: Igen, de ha rájönnek, hogy nem mondok igazat, akkor meg azért nem engednek be...


Kint nem akarok dolgozni, csak látogatóba megyek.

Köszönöm a válaszokat, ezek szerint arra nem is kérdeznek rá, hogy most éppen dolgozom-e?

2013. okt. 24. 23:48
 16/22 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem már csak azért sem érdekli őket, hogy dolgozol-e, mert ha dolgozol, az még önmagában nem tart vissza senkit, hogy ott ragadjon. Viszont nem vigyél magaddal semmilyen végzettséget igazoló papírt, mert akkor magyarázkodhatsz. Legyen nálad útvonalterv és repjegy oda-vissza, meghívó levél a rokonságtól.


Leszállás előtt bevehetsz két Valerianát is, hogy ne legyél feszült a beszélgetéskor. :))

2013. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

kérdezgetni fog sokáig....

Megkérdi majd hogy esetleg nem akarsz e-dogozni mer akkor meg munkát is keres neked a neten..

Azt ismegkérdi a szexképekkel mit szoktál tenni miután letöltötted :-)

2013. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

jobb ha félsz....Tudod miért?

Azért mert jobb félni mint megijedni :-)

2013. nov. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Semmit ne bizz a véletlenre...

És belépéskor sűrűn imádkozz magadban Istenhez,hogy ne legyen semmi gond...

2013. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
54%

Üdv mindenkinek!

Én 2x voltam kint J1-es vízummal, utoljára idén nyáron. Szeptemberben jöttem haza és holnap mennék vissza. Megkaptam az ESTA-t és a jegyem is megvan már. A retúr jegy december 1o-re szól. Sajnos azt hallottam, hogy elég sok embert fordítottak vissza az elmúlt fél évben ESTA-bal a sok "friss" magyar állampolgár miatt akiknek még a festék sem száradt meg az útlevelükben. Nekem eddig soha nem volt gondom a belépésnél, viszont most félek egy kicsit. Van esetleg valamilyen tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Az, hogy voltam már kint 2x munkaválalói vízummal az előny vagy inkább hátrány?

2013. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!