Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanada tényleg az egyik...

Kanada tényleg az egyik legjobb ország a világon?

Figyelt kérdés
Bármit írhatok hogy nektek miért tetszik illetve miért nem!

2013. dec. 4. 09:22
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:
25%

Nem, borzasztó egy ország. Nagyon hideg, és a nyár általában hét közepére esik.

Át kéne telepíteni Afrikába... :D

2013. dec. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan ország a világon, amely mindenki számára megfelelő lenne, de Kanada valóban sok tekintetben a világ egyik legélhetőbb országa. Az időjárás olyan amilyen, nálam soha nem volt szempont ez, amikor költöztem.
2013. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!


második válaszoló:

"de Kanada valóban sok tekintetben a világ egyik legélhetőbb országa."

Ezt egy kicsit kifejtenéd?Hogy miben nyilvánul ez meg?

2013. dec. 4. 11:38
 4/7 A kérdező kommentje:
És engem az időjárás nem zavar!
2013. dec. 4. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt egy kicsit kifejtenéd?Hogy miben nyilvánul ez meg?"


Jó közbiztonság, széles szociális háló, jó egészségügy, alacsony a társadalmi osztályok között az "olló".

2013. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Többek között emiatt a mai világban viszonylagos "jólétnek" számító kanadai helyzet miatt nem nagyon engednek be külföldről embereket. Csak abban az esetben, ha hasznukra vagy úgymond.
2013. dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rövid ideig voltam Kanadában. Szerintem mivel nagy ország, nehéz megítélni, azonfelül nem egyforma az angol és a francia nyelvű rész sem. Hozzám kedvesek voltak idegenek is, rám volt írva, hogy nem odavalósi vagyok, viszont azt tudom, hogy a szociális ellátás nem olyan jó. Sokszínű ország, lehet, hogy van olyan része, ami tényleg a legjobb hely a világon, de szerintem maga Kanada nem. Ahol én voltam, ott nem volt kulturális hely a közelben, kilométereket kell utazni ahhoz is, hogy bevásárolj, ha kimész az utcára, rengeteget kell menned, hogy ne a lakóházakat lássad, utca, lakóház, utca, lakóház. Sehol egy szép műemlék épület, egy templom, egy cukrászda. Mindenhová kocsival kell menni, nem volt olyan, hogy "leszaladok valamié".. Pedig ez egy nagyváros volt, busszal egy óra volt a centrum. Mert arra csak busz járt. Én nem tudnék így élni. Az emberek viszont nagyon közvetlenek, barátkozóak. Viszont az ország nagysága miatt és drágasága miatt nem is ismerik a saját hazájukat. A francia rész talán inkább egy európai embernek való, de nem tudom. Nyáron voltam ott, éjszaka mégis fáztam, két takaróval kellett aludnom. Bevásárolni sem szerettem, friss áru alig volt, minden agyoncsomagolt és mérhetetlenül drága. Szimpatikus ország, de én nem tudnék ott élni.
2013. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!