Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miami-ba szeretnék költözni...

Miami-ba szeretnék költözni véglegesen. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Anyanyelvi szinten tudok angolul és spanyolul.

2014. febr. 2. 10:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
*vajon
2014. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
educated* ;)
2014. febr. 4. 20:48
 13/18 anonim ***** válasza:
34%

"educated idiot" ... igen angolul ezt igy irjak.


Persze neked mondom ezt aki anyanyelvi szinten nyomatja az angolt es a spanyolt. Huzzal mar el a ...


Hany eves vagy? Milyen iskolai vegzetteseged van?

Erre is illene valaszolni mert nem tunik allamtitoknak!

2014. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Most mondanám, hogy a bunkóságnak van határa, de sajnos már bemutattad, hogy nincs.

Majd ha letettél annyit az asztalra mint én akkor mondjad, hogy húzzak el;)

Ha beszélsz két világnyelvet, egyetemet végeztél, diplomád van, satöbbi.

A stilusodból ítélve mindezt kétlem.

Veled ellentétben engem nem idegesít fel a sok bunkó ember, mivel nem tartozom közéjük:)

2014. febr. 4. 22:53
 15/18 fGhw39-84th ***** válasza:
54%

"Miért kellene válaszolnom egy vadidegennek a személyes dolgaimról? "

Talán azért, mert más választ kell adni adni egy agysebész fizkusnak, mint annak akinek 8 általánosa van. Spanyolórán nem tanultátok, hogyan kell átszökni texas felé a határon? :D Tudsz spanyolul és akkor mi van? fűnyírásban akarsz versenyezni a mexikóiakkal talán? :D

2014. febr. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%

"Veled ellentétben engem nem idegesít fel a sok bunkó ember, mivel nem tartozom közéjük:)"


Igazad van, engem idegesit a sok bunko ember...az ilyen educated idiot.

Miutan a szuleid kitanitattak bizony jo lenne dolgozni?.. Igazan te sokat tettel az asztalta mert csak egy educated idiot vagy, aki itt kuncsorog ahelyett, hogy a merhetetlen müveltseget felhasznalva sajat maga keresne meg az informaciokat.


"Anyanyelvi szinten tudok angolul es spanyollul".....haaa Cambridge CAE C2 angol nyelvizsgad van akkor sem beszelsz anyanyelvi szinten. Esetleg nagyon jol. Tovabb nem is oktatlak mert az nem ingyenes..

2014. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Magadat égeted, fejezd már be:)

Ez az egyetlen szókapcsolat amit tudsz angolul? Mert ha igen, akkor elég szegényes szókincsed van.:)

2014. febr. 6. 21:43
 18/18 Kukutyin1 válasza:

Kedves kérdező, te meglehetősen ellentmondásos és bunkó vagy, nehéz eldönteni, hogy a hozzád hasonlók trollkodni járnak-e fel ide, vagy valóban kíváncsiak a kérdéseikre adható válaszokra...


Az első két "bunkó" egyáltalán nem volt bunkó, csupán felvázolták neked nyersen a lehetőségeidet. Jó iskolákkal rendelkezel és beszéled a nyelvüket - ez egy minimum ahhoz, hogy talán ha nagy szerencséd van a milliónyi hasonló/de inkább jobb kvalitásokkal rendelkező USA-ban dolgozni vágyó mellett te is bekerülj és munkavállalói vízumot kaphass - az nem szól örökre, de nem rossz start.


Amit már elmondtak előttem is, zöld kártya lottó ami... nos lottó - vagy pedig elveszel egy amerikai állampolgárt - hogy férfi-t vagy nőt az a te dolgod.


Arra pedig nem verném habosra a nyálam, hogy be tudtál ülni órákra és a megtanított anyagot vissza tudtad köpni egy vizsgán papírfecnikre. Örülj a jó tanulási képességeidnek... Dolgoztál már valamit? :) Ez az én kérdésem, de ugye személyeskedő és én is bunkó vagyok..

2014. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!