Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Közületek utazott ki valaki...

Közületek utazott ki valaki az USA-ba szállodát takarítani? Ha igen, milyen közvetítőkkel lehet kijutni és milyen tapasztalataitok vannak ebben a témában? Volt dolga valakinek efféle munkaközvetítőkkel? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 15:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Ugye tudod hogy ezekkel illegalisan dolgozol.
2014. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
61%

Nincs ilyenre lehetőség. Munkavállalási engedély kell, annak viszont nagyon szigorúak a feltételei és csak nagyon specializált szakemberekneknek van rá nagyon kicsi esélyük.


Takarítóként minimálbérre merítenek a helyi bőséges munkaerőből és ők sem keresik magukat hülyére. Sőt...

2014. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Campleaders, CCUSA stb. szervez nyári tábori és emellett szállodai munkákat, az legális, bár szerintem csak diákoknak elérhető.
2014. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szóval csak legálisan lehet kijutni..Ha ennyire tapasztaltak vagytok-e témában, akkor mondjátok meg nekem azt is, hogy a több millió bevándorló hogy jutott ki az USA-ba..Mind legálisan? Amúgy ti kint éltek, vagy innen Magyarországról írtok?
2014. jún. 6. 08:14
 5/21 A kérdező kommentje:
2014. jún. 6. 08:17
 6/21 A kérdező kommentje:
Jack Corn 38 millió illegális bevándorló él az USA-ban alfahir.hu - A domináns hírportál
2014. jún. 6. 08:21
 7/21 Singham ***** válasza:
100%
Azok mind illegálisan jutottak ki. Illegálisként viszont ne álmodj olyan életről, mint az ,,amerikai álom". Nézd meg a Gól című filmet. Ott láthatod, hogy milyen élete van egy illegális, azok között is jó színvonalon élőnek. Az a színvonalat viszont kőkemény munkával tudják elérni (napi több, mint 8 óra, stb.). Takarítóként illegálisan viszont a lakásod egy kupleráj lesz nem éppen barátságos környéken és alig fogsz tudni megélni.
2014. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Aki nem volt, ill nincs kint, azoktól nem kérek választ. Azoktól kérek, akik járatosak ez ügyben és nem a rosszindulat beszél belőle. A többiektől nem kérek kommentált. Köszönöm..Ja, és nem kérdeztem olyat, hogy ez illegális avagy sem...
2014. jún. 7. 18:13
 9/21 Singham ***** válasza:
Ja, ezek szerint akkor mi vagyunk a gonoszok, mivel próbálunk megóvni egy még rosszabb élettől, mint ami itt vár téged. Érdekes logika. :) Akkor menj, majd mikor rájössz mindenre akkor tedd fel a kérdést: tényleg gonoszak voltunk, amiért próbáltunk lebeszélni téged?
2014. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
16%
tényleg nem értem miért válaszol olyan aki sosem volt az usa-ban,és csak nyomja a hülyeséget. illegális vagy sem......floridában ol ha nem csinálsz semmit, nem kacskaringózol az autóval,és minden rendben van vele meg nem bűnözöl akkor soha az életben nem állít meg a rendőr. mégis mondjátok már meg nekem ti nagyon okosak hogy ki és honnan tudja hogy valaki illegális. én megmondom... a magyarok tudják egymásról. de nem tudják egymást feljelenteni szerencsére mert akkor biztos azzal szórakoznának.
2014. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!