Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szeretnék kimenni nyáron...

Szeretnék kimenni nyáron Amerikába egy farmra dolgozni, olyan helyre, ahol megoldható lenne az is, hogy lóra üljek. Esetleg volt már valaki?

Figyelt kérdés

Ha igen, örülnék a személyes tapasztalatoknak. Tudnátok segíteni, hol keresgéljek vagy esetleg ajánlani helyeket?

17 éves lány vagyok, aki imádja a lovakat és a nyaramat amúgy is a lovardában tölteném, segítenék az oktatómnak, szóval értek a lovakhoz és nem félek tőlük, ezzel nem lenne gond.


2015. ápr. 11. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én 15 éves korom óta megyek ki Dallasba egy farmra. Anyukám húga (nagynéném) él kint. Bár én nem szeretek lovagolni, de vannak lovak is :)

Nagybátyámék a helyi dallasi iskolával szerződésben vannak, és mennek ki hozzájuk diákok akik lovagolnak, foglalkoznak a földdel, többféle állatokkal. Nagynénémék mesélték, hogy elég sok engedély kell, hogy diákokat foglalkoztathassanak.

Ha farmon akarsz nyári munkát vállalni, akkor szerintem keress rá a neten, és kérdezz rá mert lehet kellenek majd papírok, hogy kint lehess.

19/N

2015. ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát az nem lesz egyszerű. Az a legutolsó szempont, hogy mennyire értesz a lovakhoz. Amerika nem az az ország, ahova csak úgy kimész kedved szerint.
2015. ápr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Dolgozni nem mehetsz ki. Kimehetsz nyaralni, és nyaralás közben ráülhetsz egy lóra.
2015. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 szabina555 ***** válasza:
táboros dolgokról hallottál már? ha már egyetemista lehetsz kimehetsz gyerekfelügyelőnek, és elég sok táborban van lovas rész, oda felvehetnek.
2015. ápr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem értitek, hogy ha valakinek nincsen zöldkártyája, akkor munkáltatói vízum nélkül nem dolgozhat az USA-ban?
2015. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 szabina555 ***** válasza:
utolsó, te meg nem érted hogy millióféle vízum van, pl.munkavállalói, de van diákvízum, stb. ha valamihez nem értesz, akkor ne írj rá semmit.
2015. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Diákvízummal csak az adott egyetem/főiskola campusán lehet dolgozni okoska.
2015. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ne arcoskodj feleslegesen. elég hozzá random középsulis nappalis v estis diáki is. hehe.
2015. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%-os: Amit írtak, hogy táborban lovakkal foglalkozni, az nem ,,rendes munka", hanem táboron belül a lovakkal foglalkozna. Emiatt nem kellene hozzá zöldkártya (ami amúgy nem kötelező a munkához, mivel van kifejezetten munkára szóló vízum is). Szép is lenne, hogy hirdetnék a tábori munkákat az egész világon, a végén meg csak az dolgozhatna a táborban, akinek zöldkártyája van.
2015. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!