Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába túrista vízum...

Amerikába túrista vízum ígénylésének folyamata? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Olvasgattam ezt az oldalt. ( [link] )

Hát nehéz szavakat találnom.Valami olyasmi is áll benne hogy én győzem meg őket,hogy nem akarok ott maradni meg ilyesmi...Most komolyan leírom,hogy mit szeretnék.Nagyjából két év alatt összegyűjteni egy Hajó útra valót.Azzal kiutzazni,és Amerika látványosabb helyeit meglátogatni ennyi.Pl a Szabadság szobrot,a Grand Kanyont,Niagara vízesést megnézni.Állatatrtásal foglalkozom és akkor majd abban az időben eladnám az állatokat,és kint lennék pár hónapot,ennyit szeretnék.De ez az oldal amit bemásoltam olyat ír,hogy régi útleveleit hozza magával,meg interjú elveszélgetés stb...Tényleg így van ? Vagy most csak engem bosszant,hogy túlságosan sok az elvárásuk.Nektek hogyan ment a túrista vízum igénylése ? Milyen volt ?



#Amerika #turista #Észak-Amerika #kirándulás #Túrista vízum #Vízum igénylés
2016. jan. 21. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:

nem kell vízum

[link]

2016. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségét !
2016. jan. 21. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
hétvégén megigénylem, majd leírom, hogy ment, ha érdekel.
2016. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Kezdjuk azzal, hogy Amerikaba nem kell turista vizum magyaroknak. Csinalsz ESTA-t, kb. ketto perc es 14 dollar, megveszed az oda vissza jegyet elore, nem nulla forinttal mesz ki a szamladon, es kesz. Hogy te kit akarsz ott meggyozni es milyen interju soran azt nem tudom.
2016. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell turista vízum, ha 3 hónapnál hosszabb időre mennél. Máskülönben csak ESTA.
2016. jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos tegnaptól jó pár magyarnak kell vízum, köztük nekem is. Aki 5 éven belül volt Iránban annak nem adnak ESTA-t.
2016. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Mert olyan sok magyar volt Iránban?
2016. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!