Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Tapasztalt ESTA-val utazóktól...

Tapasztalt ESTA-val utazóktól kérdezem, mennyi az esély rá, hogy egy egész családot visszaforditanak a repülőtéren?

Figyelt kérdés

Én 10 éve élek a férjemmel az USA-ban. Mindketten amerikai állampolgárok vagyunk. A családom, még soha nem volt kinn látogatóban. Most viszont szeretnénk, ha az öcsém és a családja két hétre kijönne turistáskodni. Ha meg is kapják az ESTA-t, mennyi az esély, hogy be is engedik őket és nem hiszik, hogy illegálisan maradni akarnak. Mindketten dolgoznak. Öcsém magánvállalkozó, felesége a MÁV-nál dolgozik. A gyerekek 4 és 5 évesek. Óvodába járnak. Csak látogatóba jönnének. MAx. 2 hétre. Minden költségünket a férjem és én állnánk. Nálunk is laknának.

Vagy inkább kérjenek turista vizumot?


2016. júl. 11. 18:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
... én 2001-2005-ig tartózkodtam az USA-ban akkor még vízum volt, és illegálisan voltam kint 5 évig! ...na most eszemben sincs kimenni, /bár ha tehetném kimennék, sőőőt vissza sem kellett volna jönnöm/ akkor engem most véletlenül ESTA-val kiengednének? a szomszédasszony 90 naponként szaladgál ki, és feketén dolgozik, azt nem veszik észre?
2016. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!