Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Fiatal vagyok, de mik a...

Fiatal vagyok, de mik a lehetőségeim? Valaki tapasztaltabb véleményére lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Nos, nagyon nagyon ambíciózus (még) gimnazista lány vagyok. Nem értem azokat, akik a középsuli után szimplán csak itthon maradnak, fősulira járnak, majd végleg letelepednek. Én mindenben rengeteg lehetőséget látok, ahogy a külföldi országokban is. Sebészi diplomát(Oxford) fogok szerezni, majd színészi képzettséget. Ezek után az USA-ba szeretnék menni, hogy megmérettessem magam a Juilliardon az én drága csellómmal. Valaki mesélne nekem a Nagy Alma-béli életről? Kíváncsi lennék, hogy engednének be az Államokba,valamint mennyi lenne az a pénzkeret, amely egy hónapomra elég lenne. Köszönöm a válaszokat.
2016. dec. 4. 21:40
1 2
 11/11 anonim válasza:
57%
Én meg Nobel-díjas amerikai elnök leszek, aki olimpiai bajnok snowboardos és vitorlázó, valamint Michelin-csillagos séf is egyben. :D
2016. dec. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!