Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha 16 éves vagyok, hogy...

Ha 16 éves vagyok, hogy tudnék úgy kimenni Amerikába anyárra dolgozni, hogy az a legköltséghatékonyabb legyen?

Figyelt kérdés

2017. jan. 19. 15:02
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia!


Ugyan nem tudom, hogy van-e korhatár, de próbáld meg a CampLeaderst. Én Azzal voltam kint 2009-ben, igaz már egyetemistaként. Ha nem most, később, akkor is jól jöhet. Segítenek közvetítésben, eligazodásban. Leszervezik a vízummeghallgatás időpontját és egyebek. Ha jól emlékszem a biztosításomat is ők intézték. Ha mindent úgy csinálsz, ahogy mondanak zökkenőmentesen fog menni. A kiutazás költségét meg egy minimális pluszt visszakereshetsz. A legtöbben ezt utazásra használjak ki az államokban. Én maradtam a táboromban, mert nagyon megszerettem a főnökömet és a csapatot.


Szerintem az USA jó hely nyelvtanulásra. Nekem az amerikai angol könnyebben érthető volt. Mivel vittem ki egy kis angol nyelvtant, és zsebre vágható szótárfüzetet és egy-egy szótárkönyvet, gyorsan felszedtem a mindennapos aktív szókincset. Minimális aktív angol nyelvtudással mentem ki, ezért nehéz volt az elején, de kalandos. :)


A munka nehézsége, aktivitás igénye táboronként más, ahogy a pozíciók is. Mehetsz konyhára, takarítónak, gyerekfelügyelőnek, karbantartónak. Nálam nagyon aktívan kellett dolgozni, míg máshol hallottam, hogy volt olyan napszak, amikor nem nagyon tudtak mit csinálni. Persze a Staff jó csapat feltalálja magát. :)


Kérdezd meg, hogy van-e korhatár.

[link]

Ezen kívül vannak még más közvetítő cégek (CCUSA), de nem ismerem őket.


29F

2017. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!