Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában au-pairkedés?

Amerikában au-pairkedés?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy pár év múlva au-pair lenni Amerikában. Érdekelnének tapasztalatok ezzel kapcsolatban. Tényleg ők fizetnek mindent? Észak-Amerikán belül melyek a legbiztonságosabb helyek? Mit jelent az hogy 6 kredit? (Tanulással kapcsolatban.) Ezek nagyon távoli álmok, még csak gimnáziumba járok. Miket hallottatok az au-pairkedésről?


15/L


2017. aug. 27. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem a család fizetett mindent valóban, de nem árt ha van megspórolt pénzed is.


Volt először New Yorkban egy 4 napos képzés, onnan utaztam tovább Pennsylvaniaba.

Ergo nem árt ha jól beszélsz nagyon angolul, én mielőtt kiutaztam kb 4x beszéltem telefonon a családdal, meg sok emailt váltottunk, az angolra nagyon gyúrj rá mindenképp.


Ja és ami fontos: Amerikába kötelező a nemzetközi jogosítvány indulás előtt, szóval azt is csináld meg és legyen minél nagyobb vezetési tapasztalatod.

2017. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bocsi en nem tudok errol sokat :c viszont engem is erdekelne ez :)
2017. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!