Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » CNC munkalehetőség Amerikába?

CNC munkalehetőség Amerikába?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van valakinek ismerőse aki kint lakik az USA-ban és CNC-vel foglalkozik? Indeed-en láttam hogy közel 19000 CNC állás van az USA-ban. Több információ kéne nekem hogy ennek a szakmának mekkora a keresettsége ott.


Magamról:

CAD-CAM informatikus vagyok. CNC megmunkálóként dolgozom. 3D ben Inventorban és Solid Edge-ben tudok modellezni valamint Edge CAM-el CNC programot generálni. Valamint rendelkezem nemzetközi AutoDesk bizonyitvánnyal és Épító-Anyagmozgató gép kezelő képesítéssel(Magyarán Daruzás).



Ui: NEM ÉRDEKEL NÉMETORSZAG SEM AUSZTRIA MEG HASONLÓK.



2018. jún. 16. 15:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen jól értesz ezekhez, tudod a célod, miért nem hívsz fel egy hirdetést az indeed-ről? Sokkal könnyebb Amerikába kijutni, ha már van konkrétan hova menni, mint csak úgy random, hátha lesz valami. De keresett szakma nagyon.
2018. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Az a baj az Indeedel hogy egy állásra csak úgy lehet jelentkezni hogyha beregisztrálsz arra az oldalra ahol a munkáltató hirdet. Meg kell adni a lakhelyedet és sok esetben hibaként kezeli az oldal mert nem USA-ban lévő címet adtam meg.

Telefonszámot nem adnak meg csak ritkán. Úgy próbálkozom hogy ki googlezom a céget és ott próbálok kapcsolatba lépni velük.

2018. jún. 16. 16:06
 3/27 anonim ***** válasza:
Jelentkezz állásokra. Másképp nem megy. Az amerikai munkaadók 99%-a nem foglalkozik veled ha nincsenek irataid a munkavállalashoz. DE!! Ha nem próbálkozol, nem tudod hogy mikor futsz bele olyanba, aki alkalmazna es így kijuthatnál. Konkrét embert ismerek a környezetemben, aki 1200 helyre jelentkezett, es 1 olyan volt, aki vállalta hogy felveszi, igy kijutott. Tehát ha nem jelentkezel, senki nem vesz biztosan. De ha jelentkezgetsz, adsz esélyt magadnak.
2018. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
38%
Itt nem az a kérdés hogy mennyire keresett kint a szakmád, hanem hogy egy amerikai cég miért is vállalná be a szponzorkodást egy kelet európai migránsért. Amúgy próbálkozni kell, csak hát elég esélytelen.
2018. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem biztos hogy 19000 allas van, lehet,hogy csak 19000 hirdetes. Sok munkakozvetito ceg ugy hirdet hogy osszegyujti a neveket, hogy lehessen mibol valasztani. Persze, igy is lehet jelentkezni. Fontos hogy perfekt angol nyelven legyen megirva az eletrajzod, es esetleges vizum problemakrol egyelore ne legyen szo. Fel kell kelteni erdeklodesuket, ha kellesz neki, majd intezkednek.
2018. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Ez csak 1 állásportál. Van még rengeteg.

Van valakinek ismerőse aki odakint műszaki területen dolgozik és van rálátása az ottani munkaerő piacra valamint annak helyzetére?

2018. jún. 17. 16:15
 7/27 A kérdező kommentje:
Eddig 4 helyre adtam be és már érkezett 1 megkeresés Californiából. Várnak állásinterjúra.
2018. jún. 19. 12:24
 8/27 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá
2018. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
Sok sikert! Ha tudod, írd meg mi volt!
2018. jún. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Sikeres volt az allasinterju? Mondd, mi volt? Skype-kamera interju volt, vagy csak sima telefon?
2018. jún. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!