Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » CNC munkalehetőség Amerikába?

CNC munkalehetőség Amerikába?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van valakinek ismerőse aki kint lakik az USA-ban és CNC-vel foglalkozik? Indeed-en láttam hogy közel 19000 CNC állás van az USA-ban. Több információ kéne nekem hogy ennek a szakmának mekkora a keresettsége ott.


Magamról:

CAD-CAM informatikus vagyok. CNC megmunkálóként dolgozom. 3D ben Inventorban és Solid Edge-ben tudok modellezni valamint Edge CAM-el CNC programot generálni. Valamint rendelkezem nemzetközi AutoDesk bizonyitvánnyal és Épító-Anyagmozgató gép kezelő képesítéssel(Magyarán Daruzás).



Ui: NEM ÉRDEKEL NÉMETORSZAG SEM AUSZTRIA MEG HASONLÓK.



2018. jún. 16. 15:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Addig okés hogy elhívnak interjúra.

De azt is említetted hogy nem amerikai vagy és elkellene intézniük neked a bevándorlási papírokat.

Évek óta bennevagyok a legnagyobb bevándorlási facebbok csoportban és ott soha nem halottam ilyes sztorit hogy valami szakmával kimenjen.A munkáltatók minden akarály nélkül alkalmaznának téged de törvények kötik őket sajnos :S De azért sok sikert és mint mondtam írd meg ha tényleg sikerült!

2018. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Kerdezo:

Szuper, ne is add fel, add be otvenharomezer helyre - mert valoban lesz, ahol dobnak, mert nem akarnak procedurat a papirokkal. De ne àdd fel, a vegen sikerulni fog :)


Utolso hozzaszolo: benne lenni a "legnagyobb bevandorlasi facebbok csoportban" - az nem azt jelenti, hogy valoban segitseget kapsz, hogy amit ott irnak, az szentiras. Az, aki valoban megugrotta a lecet, az nem fog a "facebbok"-on reklamozni es fenyezni magat, akinek meg savanyu a szolo, az a "facebbok"-on sirankozik.

Egy kollega ugy jott ki idosgondozni, hogy a csaladdal ledumaltak, hogy olyan hirdetest adnak fel, hogy a jelentkezonek a magyar jelnyelvet ismernie kell. Persze senki amerikai nem jelentkezett, es a kollega 30 nap mulva kijott munkavallalasival (a kutya se kerte hogy mutasa be, annyit kerdeztek, hogy miert tudja a jelnyelvet ha o maga egeszseges, kollega kozolte hogy a testvere suketnema. Persze semmi ilyenrol nem volt szo es nem is tud jelelni, de a papirokat megkapta). Azota licensed practicioner nurse, es allampolgar. Szoval neha meg szakma nelkul is ki lehet jonni, ha nem vagy olyan ostoba, hogy a "facebbok" jelenti szamodra az eletet.

2018. júl. 4. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Kösz hogy körülírtan leostobáztál ismeretlenül :D

Legutóbbi srác akiről olvastam graffitizéssel kezdte a karrierjét és végül vízum lett belőle.Szóval nem kamu a csoport.

Senki nem mondta hogy lehetettlen de a legutóbbi években sok szigorítás volt és már nehezebb megjátszani azokat amiket írsz!

De én nem kívánok rosszat a kérdezőnek félreértesz!

Azért is írtam hogy közölje ha sikerült esetleg a kijutás.

Egyébként meg nem savanyú a szőlő mert svájcban élek.Igaz nem olyan a környezet mint az államokban (voltam kint már nyaralni floridában) de pénzügyileg ugyanaz.

Béke! :)

2018. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
AmerikábaN.
2018. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Utolsó. Tipikus magyar komment.
2018. júl. 25. 15:12
 26/27 anonim válasza:
Hogy állsz az interjúkkal kérdező?
2018. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Mielott kimesz interjura onkoltsegen azert emlitsd meg nekik, hogy magyar allamoolgar vagy es ott is elsz, es nincs semmijen vizumod, mert kint erhet meglepetes
2019. márc. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!