Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New York kb.500. 000 ft-ból?

New York kb.500. 000 ft-ból?

Figyelt kérdés

2019 nyarára tervezek egy remek utazást 2 főre.

Kétfajta úticél jöhet szóba:

1. New York

2. Valamelyk ázsiai ország (Thaiföld,India, Srí Lanka pl)

New Yorki utazás kijöhet e 500.000 ftból? Olyantól kérdezem, aki járt már ott. Repülőjegyet jó áron lehet foglalni 100.000 ft körül. A kettő együtt kétszázezer. Szállás valamilyen alap szállóban 150.000 ft, az összesen 350.

A maradék 150ezer ft elég lehet költő pénzre? Kaja, pia, látnivalók. Kb egy hét.

A kérdésem másik fele pedig az lenne, hogy ugyanennyi pénzkeretből, ti a felsorolt desztinációk közül melyikbe mennétek el? New York vagy Ázsia?

Ez lenne az első nagyobb volumenú utazásom.



2018. okt. 2. 20:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#9: nem kell ragaszkodni a Bp-i induláshoz, én LA-ben voltam Stockholmból, ahova wizzair-rel mentem ki, 100 alatt kijött még így is a retúr a 4 járatra összesen. Egyéni preferencia, hogy kinek melyik jön be, Ázsiához kell egy nagy adag nyitottság, főleg Indiához (de a Taj Mahal szerintem mindent megér), viszont ha ez megvan szerintem sokkal nagyobb élményt ad, mint bármilyen fejlett nyugati ország, az USA-t is beleértve. (De ehhez nyilván nem turistacsapda all inclusive szállodákban kell heverészni.)
2018. okt. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 readymix ***** válasza:
#11 Budapesti indulást vettem alapul, nem Stockholmit, és mivel van közvetlen LOT, ezért érdekes, hogy nem 2x annyi ideig repülök, mint eddig. Miért induljak máshonnan LA-ba átszállással? Nem hiszem el a "100 alatt"/fő-t. :) Ráadásul LA nem NY, azért az 5000 km-különbség is érdekes. Én is jártam az Almában, többször is. Számít a foglalás időpontja is és a hét napja is, szóval böngészni kell rendesen és időben. Mi 2016-ban 440/2 fő ezerért repültünk szakaszos jeggyel egyben megvéve Bp.-London-NY, majd Washington DC-St. Louis, majd SF-London-BP.
2018. okt. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

New York az egyik kedvencem. Bármikor vissza mennék. Kétszer voltam 3 hónapig ott.

Most itt élek az Usa-ban másik államban . Egy hét kevés. Nem éri meg egy hétre jönni. Biztos ki lehet jönni 500ezerből de két főnek kicsit húzós ha ebben benne kellene lennie a repülő jegynek.

Én New Yorkra szavazok.

2018. dec. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mostanában lehetett 60 ezerért kapni jegyet fő Európai repülőterekről NY-ba. Csak kézipoggyásszal.

Feladott poggyásszal is 100 ezer alatt kapható jegy, főbb európai repülőterekről.

Bécsből a Nyugati Partra feladott poggyásszal szintén 100 ezer alatt.

2019. jan. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a válaszolók 85%-a filmben látta-e New Yorkot vagy komolyan volt kint, de 500.000-ből nem mész ki. Decemberben voltunk kimt ketten két hetet, és a szállás meg a repjegy összesen több volt mint 500.000
2019. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!