Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni folyékonyan angolul ha kiköltöznék Amerikába?

Figyelt kérdés

Felajánlotta keresztanyum h költözzek ki(csak ő beszél a családjukban magyarul)hozzájuk, éljek kint. Nagy álmom ott élni, de arra lennék kíváncsi, hogy meddig tart normálisan megtanulni(magyar nyelvet hanyagolva,nem akarom elfelejteni)az angolt? Úgy,hogy amikor beszélek ne magyarul gondolkodjak és utána beszéljek angolul hanem már angol kezdjek gondolkodni is?


Légy szíves hozzáértők írjanak! Köszönöm szépen.


2010. jún. 25. 11:55
1 2 3
 21/22 Joker29 válasza:
100%

JÓ látni, hogy valakiknek sikerült kijutni és megtanultak jól angolul.Nekem is nagy álmom,hogy kijussak egyszer és ha úgy adódik ott is élni.Mondjuk 17 éves vagyok van időm, de neked azért szerencséd volt, hogy ott van a rokonod.Én is ismerek ilyen embert akinek rokona kint él.Érettségi után ha lenne lehetőségem egyből mennék ki.Tudom hogy lejárt már a téma de te hogy mentél ki hány évesen,milyen végzettséggel,anyagiak?

Ha van időd és kedved leírhatnád légyszíves, mert érdekelne a téma.Ha viszont egyedül mentél volna ki de úgy, hogy mondjuk jól tudsz angolul szerinted akkor is megérte volna?

2015. márc. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Jajj en is ugy kimennek, sot szerintem nagyon gyorsan megtanulnam a nyelvet, mert ragadnak ram a szavak, dehat nekem sajnos nincs ilyen lehetosegem.
2015. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!