Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hova érdemes kb.2 hétre...

Hova érdemes kb.2 hétre elutazni az Egyesült Államokban?

Figyelt kérdés

A keleti parton leszek, tehát valószínűleg most nem esedékes a nyugati oldal. :( De két hét alatt bele sem férne, tehát főként a keleti parton, kb. 1000 dollárral hova érdemes utazni két hétre? Repjegy, szállás külön pénz, ez az 1000 dollár csak az utazásra van szánva, viszont tudom, hogy még így sem sok, szóval valami budget utazásra gondoltam.

Legfőképpen New York érdekelne, de gondoltam hátha itt vannak jó ötletek, így másra is nyitott vagyok.

Előre is köszönök minden érdemleges választ!



2018. dec. 20. 18:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Te jó ég, az nagyon sok. :S Esetleg repülés helyett busz/vonat nem olcsóbb?
2019. jan. 10. 17:05
 12/12 anonim válasza:
Az árakban nem nagyon vagyok otthon, de én nagyon nagyon ki szeretnék jutni amerikába. De tényleg. Már görcsösen. Ahova én mennék az Los Angeles és New York. New York annyira nem fogott meg de los Angeles-ért haldoklom. Szerencsés vagy hogy kimehetsz oda. 15l
2021. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!