Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha Amerikában szállok át, és...

Ha Amerikában szállok át, és csak egy pár órára hagynám el a repteret, ahhoz kell valamilyen papír, és ha igen, helyben el lehet intézni?

Figyelt kérdés

2019. febr. 14. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Még ott is van az ESTA tag... elképzelni is nehéz, hogy az emberek ekkora útra vállalkoznak úgy, hogy ennyire nem olvasnak utána.


Ha Amerikában szállsz át, akkor be kell lépned az országba, nincs más -- vannak országok, ahol van "steril" átszállás, itt nincs. Ahhoz pedig ESTA kell. Hogy ezután továbbrepülsz vagy körülnézel, az mindegy. És mielőtt igen ügyesen megtalálsz egy nem hivatalos site-ot ahol alaposan lehúznak, [link] ez a hivatalos, .gov domain a kormányzaté.

2019. febr. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában nincs olyan zóna amivel nem lépnél az országba. Szóval ESta legalabb kell.
2019. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ESTA kell legalabb.

Azt nem tudom hogy csinalod hogy csak par orara hagyod el a repteret mert repter kornyeken nagy a forgalom, mire odaernel pl a belvarosba addigra mehetnel is vissza a repterre :D

2019. febr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi


Utolsó, a pár óra alatt kb 12-t értettem. Amiket néztem, ott 16 óra van az átszállásra.

2019. febr. 15. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!