Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Elfogadták az ESTA-mat. Mit...

Elfogadták az ESTA-mat. Mit kell kinyomtatnom?

Figyelt kérdés
A visszaigazolást kell kinyomtatni (amin kb csak annyi van, hogy elfogadták) vagy van valahol valami hosszabb, részletesebb dokumentum?
2019. máj. 13. 19:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tehát visszatérve a kérdésre. Igen, kérte az ESTA-t a check-innél az ügyintéző most Ferihegyen. Ha nem kinyomtatva, hanem a telefonomon mutatom meg neki, azt is elfogadta volna. Olyasmit magyarázott, mert rákérdeztem, hogy ha esetleg az ESTA intézésekor valamit elütöttem és eltérés van az útlevél adatai és az ESTA adatai között, az nehogy a US beléptetésnél derüljön ki, mert az sokkal nagyobb szívás, ha ott nem engednek be. Hm. Érdekes, hogy mikor nyár elején Bécsből mentem New Yorkba, ott a srác azt mondta nevetve becsekkoláskor, hogy nehogy elővegyem a nyomtatott verziómat, mert látja a rendszerben. Nem tudom annak van-e jelentősége, hogy akkor a business check-int vettem igénybe. Szóval a biztonság kedvéért legalább a telefonodon legyen ott nálad, aztán ha kérik mutatod, ha nem, nem.
2019. júl. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azóta már megvolt a repülőút. Senki se kérte. Frankfurtban kérdezték csak meg h esta és ennyi, Amerikában rá se kérdeztek.
2019. júl. 31. 01:11
 13/14 anonim ***** válasza:
Én kinyomtattam, de az maximum segíti a tiszt urat, ha valami nem jó a számítógépén. Bár akkor ez se nagyon számít, mert nem egy hivatalos irat. Szóval nem kérték. Valóban látták az ePassport-om gépi kiolvasás után, hogy ki vagyok mi vagyok, kínoztam-e mókus pedofil drogdílerként-e vagy sem.
2019. szept. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem akkora energiabefektetés a pár oldal kinyomtatás, hogy ezen morfondírozzon az utas. Jobb a nyugodság, most ott kinn nem túl rugalmasak. A tiszttel nem idétlenkedünk, nem poénkodunk, egyenes rövid válaszok és kész. Amikor én mentem 4-en voltak posztban, ebből 1 volt kedves, a másik 3-on pedig otthon uralkodik a felesége, ez biztos. Akkora arcuk volt, hogy az már irritáló volt. Már amikor odalépett a szerencsétlen utas a másik sorban, már úgy nézett rá, hogy "te meg mi a pélót akarsz itt".

Ráadásul az állami ösztöndijasokat is szivatják, nem érdekli őket hogy egy ország kormánya bízta meg őket.

2019. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!