Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hol találni ilyen repjegyet?

Hol találni ilyen repjegyet?

Figyelt kérdés
Sok helyen néztem , Budapest-Fort Myers repjegyet oda -vissza , de sehol nem találtam 1 átszállàsosat. Mièrt van az, hogy pl: aki Budapestről Bangkokba utazik és csak 1 helyen száll át( Dubajban), az megússza 200ezerből, aki pedig Amerikába menne annak a 2 átszállásos (akár 10 óra várakozás) akár 300 ezer Ft?
2019. jún. 14. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú....azt ugye tudod hogy a repjegy árak nem fixek? Bangkokba is van drága jegy. Ahogy Fort Myersbe is van jó áron. Nyílván ha fix a dátumod, akkor annyiért kell megvenni amennyiért van.
2019. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szeged- Dédestapolcsány is többnyire 2 átszállásos. De tudod, ez van akkor, ha túlhatározol egy problémát. El kellene döntened, egy átszállással szeretnél menni, olcsón szeretnél menni, vagy fix időpontban szeretnél menni.

A három kritérium együtt nem fog menni. Próbálj meg egyet választani. A többi menni fog magától.

2019. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mihago ***** válasza:

[link]


A SkyScanneren mindent találsz, és nem a magyar árakon (azaz "plusz áfa" és más rablósarcok).

2019. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

talaltam basic economy jegyet (feladott borond nincs benne es ulest is csak penzert valaszthatsz)

1 atszallasos 946 dollar (272K Ft) oktoberi idopontra van

nyaron joval dragabb

nem egy nepszeru hely RSW, legalabbis pl. Miamihoz kepest nem az, de Miami es Tampa is kb. 2-3 ora kocsival, ami egy opcio lehet ha talalsz olcsobb jegyet vmelyik masik 2 varosba

:(

2019. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2019. jún. 15. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!