Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Repülőtéren leellenőrizhetik,...

Repülőtéren leellenőrizhetik, ha pl a tabletemre letöltök filmeket és sorozatokat?

Figyelt kérdés
Jövő héten repülök San Fransiscoba, majd 2 hétre rá haza Las Vegasból. Vajon belenéznek a tabletem tartalmába? Lehet belőle bajom?

2019. júl. 12. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, a kirgiz-kínai hatàron bele szoktak nézni, de az USA repülőterein elég a készülék működőképességét demonstrálnod.
2019. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
64%
Kicsit túlspilázod már ezt az amerikai utat.....a múltkor a gatyádat meg a büdös zoknidat akartad "felirni" nehogy megvámolják,most meg ez a baromság a laptoppal.........
2019. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


Nem tudom miről beszélsz, szerintem összekeversz valakivel. ;)

2019. júl. 12. 18:27
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Igen, ellenorizhetik!!

Sokszor meg is teszik.

Ha nyilvanvalo hogy turistaskodni jossz es eszed agaban sincs itt maradni illegaliskent, akkor nincs mitol felned. Nyilvan retur repjegy, szallasfoglalas, ha ismerosnel fogsz lakni akkor tole egy 'meghivo' level, bankkartya vagy kp felmutatasa, hogy bizonyitsd el tudod magad tartani, nem tul reszletes, de legyen fogalmad arrol hova mesz, mit csinalsz, melyik szalloda, kocsiberles stb. Szoval csupa olyan dolog, amivel bizonyitani tudod hogy turistakent jossz es az ut vegen hazamesz. Ha ezek vannak, akkor nem fognak belenezni a keszulekeidbe.


DE!


nagyon sokszor jonnek olyan tudatlan, bevandorolni vagyo emberkek, akiket a haverjuk kihiv, hogy gyere, szerzek fekete melot, lakj nalam, a haverom amerikai majd elvesz felesegul/ferjul mesz hozza, lesz zoldkartyad stb. Szoval NEM ritka, hogy ezen idiotak telefonja/laptopja tele van kompromittalo uzenetekkel/emailekkel.


A bevandorlasi tisztnek minden joga megvan arra, hogy atnezze az elekronikai kutyud tartalmat, es az ne adjon hiu abrandokat, hogy ha magyarul van azt o nem fogja erteni. Mindenhol vannak magyarok, siman szerez egy tolmacsot aki majd fordit neki.


Nyilvan a GOT torrentrol letoltott reszei meg nem adnak neki okot hogy megtiltsa hogy az orszagba beutazz, de azt tartsd eszben, hogy itt minden netes filmes lopast nagyon szigoruan tilt a torveny.


Ha az eset odaig fajul, mert pl. megtalaljak a kis artatlan 'turistaskodni' vagyonal az iskolai bizonyitvanyait es azok hivatalos forditasat, 5 peldanyban nyomtatott eletrajzat, akkor a lopott media fajlok a laptopon csak sulyosbitani fogjak a dolgot.

2019. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4. :)


Szállás csak az első két napra van foglalva, mivel kocsit bérlünk, és második nap indulunk SF-ből LA-be, de mivel nem tudjuk hol mennyit csúszunk, ezért nem akartunk előre foglalni. Vissza repjegy természetesen megvan. Talán nem lesz probléma.

2019. júl. 12. 18:51
 6/7 anonim ***** válasza:
New Yorkban az első kérdés az volt, nem is kérdés inkább utasítás hogy nyissam meg a Gmail-es levelezésem. Van egy privát e-mail címem illetve egy céges. Igazából a privát nem is érdekelte mivel rögtön megnyitottam nem kérdezett semmit mondta hogy köszöni szépen. Meglátta a másikat arra viszont rákérdezett. Mondtam, hogy az a céges levelezés abba már belepörgetett de kb 2 perc volt az egész. Tudnak egyébként hatalmas baromságokat kérdezni látszólag értelmetlen dolgokba belenézni. Egyébként igen belenézhetnek(általában okkal) de lehet hogy csak szúrópróba szerűen pont te leszel az akinél megteszik(mint nálam). Mivel nincs rejtegetnivalóm ő pedig csak a munkáját végzi mi történhet? Semmi. Pár perccel tovább álldogálsz ott de ennyi. Nem veled fogják forgatni az Amerika legkeményebb börtönei következő részét, amiért letöltöttél 4 filmet az útra.
2019. júl. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Le se sz*rták mi van a tabletem, telefonon. Mások nézték a filmeket egész úton, én meg néztem ki a fejemből. :|
2019. szept. 18. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!