Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova utaznátok inkább, Kréta,...

Hova utaznátok inkább, Kréta, vagy Török Riviéra? Miért oda?

Figyelt kérdés
Hol szebb a tenger?
2019. aug. 5. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kréta, mert a görög kultúra jobban vonz mint a török. Az, hogy hol szebb a tengerpart az izlés kérdése.
2019. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Iszlám országba a lábam nem tenném be, akármilyen tengerpartja van.
2019. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Krétán már voltam, így valószínűleg a Török Riviérára. Bár a helytől is függ. Nem szeretem a túl zsúfolt helyeket. Krétán nagyon jó helyre kerültük, nem volt zsúfolt, se a hotel medencéinél, se a parton.
2019. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg szerencse, hogy Törökorszag szekularis orszag, masodik :D. Meg a vegen lemaradnanak rolad.

Török Rivieran Ölüdeniz, Bodrum reszeket ajanlanam. Sok tengerparton jartam, kozel is lakunk, de az Ölüdenizi part lattan elakadt a szavam, szoval, ha szepet keresel, azt biztosra tudom ajanlani :).

2019. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Megnézem Ölüldenizt. 3-as, melyik szállodában voltatok? Én sem szeretem a zs úfoltságot.

2019. aug. 5. 12:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


mi az elmult evekben pont ebben a ket regioban voltunk.

Kretan a legdelebbi reszen. Ide borzaszto sokat kellett utaznunk a repterrol, min. 2 ora busszal. Ejjel, mikor erkeztunk, semmilyen kaja nem volt az etteremben mar (all inclusive), s mivel ejjel aludtunk, igy a reggelit is lekestuk, a maradekot ettuk. Az italok valtozatlanok voltak, valami higitott szirup es a koktelok is a normal koktelok koppintasa, sziruppal. A szalloda nem azt a szinvonalat hozta, mint amire arban szamitottunk ra, es a kiszolgalas is elmaradt.

Az ido azert remek volt, hangos kabocakkal, a tenger kavicsos volt, nem homokos. Az emberek kedvesek, a varosok kozotti magan buszozas is problema mentes. Itt nem lehet ugy vasarolni, mint a torokoknek.

Esti programok rendben voltak, sok gyerek buli, felnotteknek diszko, gorog est.

Odafele 1 orat vartunk a csomagra, visszafele 3 orat a gepre...


Ezert dontottunk ugy, hogy ujra inkabb a torokokhoz megyunk. Olcsobb osszessegeben az ut, szebb szalloda, szebb part, van homokos/kavicsos, kinek mi tetszik. Italok valtozatosak, rengeteg etel, nem tudsz mibol valogatni egy nap, annyi van. Kedves kiszolgalas, nagyszeru szallodai szolgaltatasok, valtozo melyik szallodanak mi ingyenes, de altalaban egy masszazs benne van mindenhol. Vasarlas/kirandulas szempontjabol szerintem jobb.

2019. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is úgy láttam, hogy a törökök ár/érték arányban jobbak.
2019. aug. 5. 13:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Török Riviéra. Szebb és árban is jobb.
2019. aug. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Most pont a Török Riviéráról írok (Alanya) :D. Előtte többször voltam már Görögországban is. Mindkét hely nagyon jó, de én most Törököt ajánlom. Szerintem szebb, érdekesebb a hely (nekem), ár érték arányban sokkal jobbak a szállodák és az ellátás. Emellett nekem Törökország kicsivel civilizáltabbnak tûnik, mint Görögország. Mindenhol volt eddig angol wc, ahova itt a wc papírt is bele lehet dobni, tisztaság van, nem nyomulnak annyira a bazárosok, a férfiak egyszer sem nyomultak még ránk, stb. A tenger mindkét helyen szép, de jól kell megválasztani a tengerpartot, partszakaszt.
2019. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!