Kezdőoldal » Utazás » Európa » Francia nyaralás mennyibe...

Francia nyaralás mennyibe kerülne? (több lent)

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy jövőre dél-Franciországba (Mentontól Marseilleig) 1-másfél hétre, és onnan egy hétre Bordeaux környékére fogunk menni nyaralni Július elején. Szóval az lenne a kérdésem, hogy kint mondjuk egy átlagos étterem, vagy az alapvető dolgok a boltokban (kenyér, szeszes italok, édességek, alap ételek hozzávalói)körülbelül mennyibe kerülnek? Válaszokat előre is köszönöm! :)

2019. júl. 26. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Gondolj ki egy számot -mondjuk- 3-10-ig, és azzal szorozzad meg az itthon kinézett termék árát.
2019. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Idén már nem, jövőre meg nem biztos XD

Fillérezni ne is menj oda, mert az "átlegos" étterembe, majd ott kell maradnotok mosogatni.

2019. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Mi pár napot voltunk,Olaszországból jártunk át,mert Francia Riviéra drágább. Egy 2 és 1/2 szobás apartman egy hétre négy főnek kb.2 millió lenne és akkor hozzá jönne az úti költség,az étkezés(fél literes üdítő 3euró,egy szendvics 3-5 euró,étteremben egy előétel 10 eurótól kezdődik,főétel 20 eurótól),aztán ott vannak a belépők is a strandra és egyéb helyekre.
2019. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Akik meg megtudják fizetni, azok élményét elrontják az ilyen prolik. Nem szabadna engedni titeket utazni.
2019. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Miért rontanák el a "prolik"a te nyaralásodat?

Téged miért zavar,ha az is világot lát,aki nem teheti meg,hogy napi 50ezret ott hagyjon egy étteremben?

2019. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves hármas!

Köszönöm az árakról az információkat! Viszont azért az apartmanossal veszekednek, mert Cannesban vannak már 150 ezertől 1 hétre 4 főnek szállás. Én például most néztem meg egyet, ami 200 ezer forintba kerül, és szuper apartman, medencével, stb. (Mondjuk ez is a budgeénk felett van, de egye fene)


Ja, és így a többieknek: Azért kérdeztem az árakról, mert a szüleim se gazdagok, munkás emberek:D (Régen voltam Franciaországban, és már nem emlékeztem az árakra:))

2019. aug. 9. 23:44
 7/13 anonim ***** válasza:

150-200ezer négy főre vonatkozik? Mert Cannes iszonyú felkapott hely,az egyik legdrágább város,ezért picit furcsállom. Amúgy én nem ajánlom,szép a tengerpartja,de nagyon nagy a tömeg és giccsparádé az egész,pici az óvárosa.

Én a helyedben kisebb várost néznék,aminek még van igazi riviéra hangulata.:)

Ézeben voltam,az kicsit messzebb van a tengertől,de elvarázsolt engem.

2019. aug. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves ma 07:06!

Persze több helyen is néztem, csak akkor éppen a Cannesi jutott eszembe:D Meg valaki írta is itt gyakorin, hogy Cannes környékén vannak olcsóbb apartmanok.

Ézebe mindenképp menni fogunk! :) Köszi :DD

2019. aug. 10. 13:39
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Miért pont jövőre? Addigra tudod összegyűjteni az árát?
2019. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én már most a jövő évi nyaralásomat tervezem.;)

Ilyenkor minden le van foglalva,össze kell addigra szervezni nálunk a családot. Szabi,egyetemen vizsgaidőszak és nyári gyakok vannak. Nem olyan egyszerű az.:)

Fragonard parfümgyárat/boltokat ki ne hagyd. Iszonyú jók a női és férfi termékei,nekem a ruhái is nagyon tetszenek.:D

2019. aug. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!