Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Wizzair balkáni úticéljai...

A Wizzair balkáni úticéljai közül melyik a legjobb hely turista szemmel?

Figyelt kérdés
Szarajevót kivéve.

2019. aug. 12. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak az adott város (a repülőjárat érkezési helye) az úticél, akkor egyik sem ér annyit, hogy emiatt repülővel útnak indulj. Ha rendesen körbe szeretnél nézni az adott országban, akkor Tiranát ill. Szkopjét ajánlom egy albán vagy macedón körúthoz.
2019. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
@1 Nagyon nem értek egyet, Szarajevó csodálatos hely, a legjobb város, ahol jártam életemben, pedig lassan a világ országainak a felében voltam.
2019. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, Szarajevóban én is voltam és nagyon tetszett, valami hasonlóra gondoltam csak máshova.
2019. aug. 13. 14:13
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként Tiranában is voltam, az is megért önmagában egy hétvégét.
2019. aug. 13. 14:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Athént ajánlanám, nagyon olcsó repjegyek szoktak lenni főszezonon kívül. Januárban 20 fokban sétálgattam, szóval szinte bármikor látogatható, nem lesz nagy hideg, ráadásul sokan sincsenek. Egyszer érdemes megnézni.
2019. szept. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. szept. 2. 13:26
 7/9 anonim ***** válasza:
2: 100 országban? Mesélj még…
2023. máj. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, a második legjobb Mogadishu…
2023. máj. 11. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
@8 Nem, de amúgy voltam ott. Amelyek hasonlóan király helyek, számomra legalábbis: Isztambul, Ho Chi Minh-város, Kuala Lumpur, Szentpétervár, Dzsogdzsakarta, Fokváros, Lilongwe, Puebla, Medellín, New Orleans, Varanaszi. Plusz egy rakás kisváros meg falu, de az most mindegy. Nem annyira nagy ügy sokat utazni, volt 1-2 jobban fizetett melóm, ennyi az egész.
2023. máj. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!