Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utaztatok már egyedül külföldr...

Utaztatok már egyedül külföldre, és ha igen, hova, miért egyedül és milyen volt?

Figyelt kérdés

Eddig egyszer utaztam csak egyedül, de akkor a Prágában élő ismerősöm várt a buszállomáson.


Most nem nagyon van kivel utaznom, és hogy őszinte legyek, nem is vágyom társaságra.



2019. szept. 3. 08:50
 1/10 MrPifta ***** válasza:
91%

Legutóbb augusztus elején Bécsbe, saját kocsimmal Sopronból.

Ha egyedül mész bárhová, a táj, a programok, ugyanolyan szép

2019. szept. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is volt jó pár solo utazásom. Eleinte kicsit fura volt mert alapvetően introvertált vagyok és akkor meg rá vagy kényszerülve hogy nyitottabb legyél mert különben nem lesz egy túl nagy élmény. De sok jó oldala van, nem másokhoz kell igazodni, eleve sok helyre el sem jutottam volna ha nem egyedül mentem volna.
2019. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudok csak egy helyet felsorolni, rendszeresen utazom egyedül, imádom, igénylem, sokszor sokkal jobban esik, mint társasággal. Társasággal is szoktam utazni és mindig lenne kivel mennem, de évente 1-2 hétvégét legalább igyekszem egyedül elmenni valahová, aztán ott kóborloni, mászkálni, feltöltődni.
2019. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tobbszor utaztam egyedul, belfoldon es kulfoldon is, unalmas volt. repulovel meg stresszes is
2019. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én csak egyedül szeretek utazni és már plusz 1 ember is nyűg.
2019. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Én ugyan társasággal szeretek inkább utazni, de volt, hogy szép helyre mentem üzleti útra egyedül és azt megtoldottam egyéni utazással. Élveztem, jó volt csak a saját fejem után menni.
2019. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Minden azon múlik, van-e "saját fejed", ami után mész.

Ha idegen helyen nem ismered ki magad, ha nehezen szólítasz le valakit, h gond a térképkezelés, ha semmit sem tudsz a helyről, mind ok az elbizonytalanodásra. Ezt az agy úgy kezeli, hogy "nem is érdemes", "veszélyes" meg hasonlók, szóval kell "objektív" magyarázat, mitől nem mersz indulni.

Ha viszont tájékozott vagy és tudod mi a célod, nincs ilyen gond. Fiatal korban persze kevesebb a mozgósító tapasztalat, de ha utánanézel alaposan a célnak, ki tudod fejezni magad (gyakran elég ám a mutogatás is), legfeljebb lesz némi megfogadandó tapasztalat, de nagy bajhoz nagy hülyeség is kell.

2019. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokat utazom egyedül, mindenfelé voltam már, pl. Japánba is egyedül mentem és jól éreztem magam.
2019. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Sokat utazok belföldre és külföldre is egyedül. Sokszor úgy, hogy a végállomáson várnak rám, de az ő munkabeosztásuk miatt is sokszor volt, hogy fél napokat egyedül kellett lennem, de ha munkaügyben megyek, akkor végig egyedül vagyok.

Szeretek egyedül várost felfedezni, de én elvagyok kisebb társasággal is. Nagyobb társasággal viszont utálok menni, nekem ilyen max 3-4 ember, mert annál több nekem csak kínlódás, még 3 ember igényeit is sokszor nehéz összehangolni.

2019. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gyakran megyek 3-4 napos intenzív városnézésre egyedül. Ha valaki tud velem jönni, annak örülök, de ha nincs társ, azért nem maradok otthon. :)

Főleg klasszikus városnézős programokon voltam, Athén vagy Róma idén. Autót bérelni nem szoktam csak egyedül.

2019. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!