Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van itt olyan, aki egyedül...

Van itt olyan, aki egyedül költözött külföldre? Mennyi idő alatt sikerült beilleszkednetek, párt találnotok?

Figyelt kérdés
És melyik ország? Hova jártatok ismerkedni, vagy milyen internetes oldalt használtatok? :)

2018. máj. 22. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, én, kétszer is, éltem Angliában is, most pedig Írországban élek. Hamar beilleszkedtem (mmint itt, az angolok között nem), de angolul anyanyelvi szinten beszélek és egy csomó embert megismertem például munkahelyen, couchsurfingen keresztül és mindenféle eseményeken, így lettek haverok és társaság is. Soha életemben nem ismerkedtem párkeresési céllal (szívesen ismerkedek, beszélgetek emberekkel, de soha nem volt számomra célként kitűzve a párkeresés, ahhoz túl boldog vagyok egyedül is), Magyarországon se, itt se, a páromat is teljesen véletlenül ismertem meg.. Igazából az összes kapcsolatom hasonlóan indult eddig, szóval ebből a szempontból édesmindegy, hol élek.
2018. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Angliában miért nem sikerült a beilleszkedés?
2018. máj. 22. 23:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Svájc, beilleszkedtem viszonylag hamar, párt már akkortájt találtam (neten, magyar nő), mikor kiköltöztem, de csak rá félévre lett biztos a kapcsolatunk :)
2018. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!