Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeretnék Angliában elhelyezke...

Szeretnék Angliában elhelyezkedni, milyen munkát válasszak a magas bevételhez?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy vagyok vele, hogy nem igazán találom meg életem munkáját. Mindneki mondja, hogy olyan munkát válassz amit szeretsz, de engem csak a pénz motivál ezen a téren. Ha Angliába szeretnék költözni, mi fizetne a legjobban? Érettségim van, illetve angol középfokúm. 19/f

2019. szept. 30. 03:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bankigazgatot.
2019. szept. 30. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Első körben örülhetsz, ha minimálbéres állásra felvesznek.
2019. szept. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, ha mosogatni felvesznek.
2019. szept. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 imgonnabeunfriendly válasza:
74%
A minimálbér jelenleg 7,80£ Az érettségid semmire sem jó, egy évet voltam kint, egyszer sem kértek személyin/útlevelen kívül semmit tőlem. Amivel többet kereshetnél az egy jogosítvány, targoncás jogsi, illetve egyetem. Plusz ha idősebb lennél, mivel akkor magasabb lenne a minimálbér is számodra. 18-25 ig 7,80£ ahogy fentebb írtam, onnan pedig emelkedik 5-10 évenként.
2019. szept. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Vezérigazgató legyél.
2019. szept. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 D. Brasco ***** válasza:
100%

"Érettségim van, illetve angol középfokúm. 19/f"


Tehát magyarul semmid nincs és ezzel szeretnéd a lehető legtöbb pénzt keresni!

Szerinten akkor inkább tölts ki egy lottót....még az is esélyesebb.......

2019. szept. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Érettségid itt kint Angliában semmit nem ér.

Mivel te 18 éves vagy így a minimálbér neked 18-20 éves kor között 5,90 £-ról 6,15 £-ra emelkedett, vagyis 2019-től 6,15 £ / óra a béred. Nem sok.

A középfokú angol nyelvtudásról annyit, hogy hamar rájössz majd, hogy itt kint az sem ér sokat. Kezdetben alig fogod érteni az angol nyelvet. Idő kell, hogy a füled hozzászokjon a sok szlenghez, akcentusokhoz, hadaráshoz vagy affektáláshoz. ( és akkor még nem beszélgettél egy igaz wales-i emberrel..

Magas bevételre meg ne számíts. A férjemnek 15 év után lett olyan munkabeosztása, és fizetése ami magas fizetésnek számít. Ehhez sok év itt kint eltöltött munkaviszony, sok év tanulás, tanfolyamok, képzések vannak.

Angliába amúgy sem úgy kell kijönni, hogy mi fizet jobban, hanem úgy, hogy milyen képességeim, szakmám van amiért érdemes kijönni, és van-e tőkám a megélhetéshez. Lakhatás a minden napi élet nem olcsó.

2019. szept. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A céltalanságod oda is veled megy. Inkább maradj itthon, tanulj valamit. Ahhoz, hogy jól keress, szaktudás, megbízhatóság és tapasztalat kell. Akkor találkozol olyan lehetőségekkel, amikkel jól kereshetsz. A semmire senki nem fog neked sokat fizetni...
2019. szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, semmire nem fizetnek sokat. Sem Angliában, sem máshol.
2019. szept. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"milyen munkát válasszak a magas bevételhez?"


Sajnos a sokadik "eltévedt" fiatalt látom... :-8

Kérdező, választani az tud, akinek van legalább 2-3 féle szakképzettsége, olyan magas tudása, hogy a munkaadók kapkodnak érte.

Te max azt tudod választani, hogy mosogató vagy takarító legyél - az érettségi önmagában leginkább semmire sem jó, ma már alap, olyan, mint régen a 8 általános.


És igen, az angol középfokú jó, de beszélni is tudsz vagy csak van egy papírod?


Végezetül utána néztél-e már annak, mennyibe kerül kint az albérlet, illetve elgondolkodtál-e már azon, hogy mennyi pénzre lenne szkséged, hogy min. 1 hónapi tartalékod legyen.

Az meg már más kérdés, hogy munka nélkül nem is nagyon tudnál albérletet kivenni és bizony 1-2 havi kauciót mindenhol kérnek.

2019. szept. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!