Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyek a legjobb nyaralóhelyek...

Melyek a legjobb nyaralóhelyek Görögországban és Olaszországban, ahol a közelben vannak látványosságok?

Figyelt kérdés
Ahol esténként buli van, fiataloknak ajánlott, közelében vannak látványosságok. Szálláshelyet és ételt olcsón kapunk, és persze igényes, a fürdőhely is. És vásárlási lehetőség is van.
2008. nov. 16. 18:52
1 2
 11/15 tade ***** válasza:
100%
A legmagasabb vizicsuszda nem a Lido Di Jesolo meletti acquaparkban van, hanem a Garda-to melletti Caneva acquparkabn :)))
2008. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
84%
A caneva parki, úgy tudom 30 m, a jesolói 42m. A jesolói biztosan annyi, a másikra csak a neten kerestem rá. :)
2008. nov. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 tade ***** válasza:
100%
Hat igazad van :)) MOndjuk en 30 km-re lakom Canevatol, es bar a Jesoloi a legmagasabb de ott matraccal csuszol le, viszont a canevai, az valami fantasztikus. Par meterig szinte szabadesessel mesz le majd csak ezutan er a hatad a csuszdahoz....leirhatatlan :))
2008. nov. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Mi a naszutunkat töltöttünk Sartin, csodaszep elmenyekkel lettunk gazdagabbak. Egyaltalan nincs hullaszag. Sot!!!! lehetett volna nyugisabb :p meg buli is 2naponta volt a macedon klubban, tele van magyarral, az arak is jók. És a kepeink..... Meseszep. Jövőre is megyunk ja kettonknek 130volt szallas plusz ut foszezonban
2012. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jó régi kérdés, de hátha valakinek még jó lesz, én is most találtam rá. :)


Olaszország, Rimini

Nagyon szerettem ott lenni, egyszerűen... awhh, nem tudom szavakba önteni. Imádom Olaszországot. Életem legjobb egy hete volt. Bár apámmal voltam (2 éve, akkor 15 éves lány voltam), így bulizni nem jártam, de láttam nagyon sok szórakozóhelyet, tele van velük a part. Mi kocsival mentünk, úgy, hogy odafelé előtte elmentünk Velencébe, majd miután megérkeztünk, egy-két napot ott pihentünk, de aztán elmentünk San Marinoba, Pisába, illetve Firenzébe (utóbbi nagy csalódás volt számomra, de a többit imádtam). Egyik este kimentem sétálni, és pont a szálloda melletti sétálóutcában esti utcai vásár volt. Azóta is szívesen emlékszem vissza arra az estére, nagyon hangulatos volt. Ja, meg voltuk a közeli Oltremare-ben is, akkor láttam életemben először delfinshowt. *-* Az árakat nem tudom, nem én fizettem, de szerintem a szállás nem lehetett drága, 2*-os volt,. de ezt meg nem mondtam volna róla. Szép, tiszta, kulturált, volt wi-fi is, esténként buli a hallban, és egy nagyon cuki recepciósfiú, Claudius. :DD Egyébként a szálloda, ahol voltunk: Hostel Riccione. Én ajánlom. :)


Görögország, Loutraki

Nem tudom, mennyire ismert, és mennyire van bulihelyként számontartva, 5 éve voltunk itt, de nekem nagyon tetszett. :) Bár akkor még csak 12 voltam, azért normálisan emlákszem rá. A szállás 20 méterre volt a partttól, ami előtt van egy sétálóutca, ami televan mindenféle helyekkel, amik nappal étteremként, este pedig bárként, illetve discoként funkcionálnak. Egy 10-15 perc sétára van ott egy nagyon szép vízesés is, érdemes megnézni. Amikor voltunk (apám direkt amiatt ment akkor), épp akkor volt ott Rally, egyáltalán nem vagyok egy autófanatikus, de az éjszakaira még én is kimentem, és nem bántam meg. Meg onnan mentünk Athénba is. :)


17/L

2015. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!