Kezdőoldal » Utazás » Európa » Céges buszos kirandulasra...

Céges buszos kirandulasra Zágrábba november vegen elmennetek? Megeri? 1napos lesz marmint masnap hajnalba jovunk haza

Figyelt kérdés
Félek az úttól hogy mennyire lesz rossz csúszós. De amugy erdekelne is meg nem jartam ott. Es a masik hogy nem tudom mennyire lesz zavaro gyakran megallni a mosdok miatt. Ami szukseges de nekem tul gyakoriak..
2019. okt. 11. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

November végén bárhova mész e tájèkon, lehet, hogy rosszak lesznek az útviszonyok. Az alternatíva otthon rohadni a tévé előtt.


Zágrábig busszal meg lehet úszni egy megállásból, ha nem vedelnek a kollégák az úton. De az amúgy neked sem árt, ha kinyújtóztatod tagjaidat.

2019. okt. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tobben mennek egy nagy busznyi ember 2 3orankent irtak a megallast en azt sokallom aztan nem tudom meg mi legyen mert az jo sok ido ennyi emberre nezve
2019. okt. 12. 07:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy minek mentek, ha csak nem adventezni?

Az út végig jól karbantartott autópályán vezet, szóval ne aggódj.

Az meg, hogy 3 óránként megáll a busz egy kb. 6 órás úton, az csupán egy vagy két megállást jelent.

Kunát vigyél!

2019. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze. Utazási irodák is szerveznek oda adventi utakat, az ő oldalaikon is megnézheted, milyen látnivalók vannak a városban, ha nem ismernéd. Odáig csak 1x szoktak megállni, annyi kell is.
2019. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!