Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek a horvátorsz...

Mi a véleményetek a horvátországi Brac szigetről?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Furi és kihalt egyben, de nekem ez tetszett benne.Nem sokat láttam belőle, csak a szélét, ugyanis Makarskáról komppal mentünk át és még aznap vissza is jöttünk komppal.Gyalogosan jártuk be a kikötő környékét, és az tetszett nekem.Csönd volt és nem volt akkora túrista nyüzsgés, mint mondjuk Makarskán.Részemről ennyit írhatok.
2010. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

en 2x voltam ott.

Egyik évben Trogirban voltunk és megláttuk azt a benyúló féleszigetet egy képeslapon.

[link]

akkor eldöntöttünk oda utazunk. 1 napot voltunk ott és köv évben oda mentünk vissza. már nem emlékszema falu nevére ami közvetlen melette van. de szuper volt. ez a félszigetecske rettentö zsúfolt, de mi váltogattuk, pár napot voltunk ott is meg párat másik strandon.

nekem tetszett, van pár látványoság. az egyetlen rossz volt kb 8 éve mikor ott voltunk hogy turnus váltásnál reggel 8 elött a kompnál kell lenned, mert amúgy 2-4 órát is vársza a kompra. folyamatosan járnak szomabaton nincs menetrend, de hihetetlen sokat kell várni.

2010. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
1x voltam. Bol-on, ott van az előzőben említett Zlatni rat is. Na, az nem egy nagy durr, mert nekünk a sziklás strandok sokkal jobban bejöttek. Nagyon jó volt, volt nyüzsi is. Bol kis falu, körülöttenemnagyon van semmi, csak hegyek. Nagyon jó volt!!! Szertnénk még visszamenni!
2010. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link]

előző vagyok

2010. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!