Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mesélnétek Rab szigetről...

Mesélnétek Rab szigetről (Horváto. ), mit érdemes megnézni? Vannak kagylók?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Mesélni telefonon szoktak. Kérdezz konkrétan.
2011. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Hogy mit érdemes megnézni és hogy vannak e kagylók, azt nem tudom. Viszont mi idén nyáron voltunk egy hetet azon a szigeten. Pontosabban az úgynevezett Lopar részén, azonbelül is a San Marino üdülőövezetben. Az egész egy öbölben van. Szerintem az ottani homokos part nagyon szép, a víz is kellemes. És mivel az egész egy öböl, lassabban is mélyül víz. El lehet menni oda lakóautóval is, de vannak kis házak is szállásnak. A közös fürdők is meglepően tiszták voltak. Mi nem néztünk körül a szigeten igazán, de ha csak pihenni mennétek, akkor szerintem ez a San Marino strand tökéletes lenne arra.
2011. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első, az ilyen válaszokért ne fáraszd magad.. h.ülye troll..
2011. szept. 3. 12:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Te id.ióta, neked ez a mániád, hogy mindenki kérdésére ezt írogatod? Jobb progid nincs? Sajnállak tényleg..
2011. szept. 3. 21:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Második: köszönöm! :)
2011. szept. 3. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Rab sziget meglehetősen kicsi. Magán a városon kívül nem sok látnivaló van. Én jobban ajánlanám a szomszédos szigetet, Krk-t. Oda hídon lehet átjutni, közelebb is van Rabnál egy kicsivel Krk városban elég sok nézelődnivaló van, és egy macskaugrás Punat és Baska, szé kisváros, szuper stranddal, és szemben a "sziget-a-szigeten", a kis kolostorsziget
2011. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!