Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ajánlanátok európai helyeket,...

Ajánlanátok európai helyeket, amiket érdemes felkeresni, de nincs tömeg?

Figyelt kérdés

Valamennyi turista nem zavar, de ne legyen annyi, mint Plitvicénél, Hallstattban, Velencében stb.

Köszi!


2019. okt. 27. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Kijev

Tirana-Durres

Szófia

Minszk

Gdansk

2019. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fentiek mellett Szarajevó, Belgrád, Szkopje és a Matka-kanyon, plusz az Ohrid-tó, Brno, Székelyföld, Odessza, mindenféle nehezebben megközelíthető kis görög sziget. Kalandvággyal és sok pénzzel Svalbard vagy Lappföld nagyobb településeken kívüli része.
2019. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ljubljana nagyon pozitiv volt nekem ebbol a szempontbol is. Iden majusban voltunk, igaz az idő se volt tul jo.

Amugy en is ilyen helyeket keresek, mint te. Elviselhetetlenul sok az ember kb már mindenhol.

2019. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utalom a tömeget. Én azt vettem észre, hogy szezonon kívül kell utazni.

Pl egy átlag európai tengerparti városban júniustól szeptember közepéig van szezon. Előtte és utána meg tök nyugis, szellős partok vannak és jobb árak.

Az európai városnézést érdemes télre időzíteni. Akkor a nagyobb utazók inkább sielnek vagy az egzotikusabb, melegebb orszagokban pihennek.

Érdemes szerintem még a kisebb városokat keresni. Pl Milánó helyett Bergamo.

Vagy Colmar helyett Ribeauvillé.

Meg a Balkánt is érdemes szerintem felfedezni a kedvelt helyek helyett.

Nyáron pl Korfu helyett Albánia. Ugyanolyan szép a tenger, de az utóbbi olcsóbb és egyelőre kevésbé zsúfolt.

2019. okt. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonlo elgondolas alapjan valasztottam idei nyaralas egyik helyszinenek Lewis es Harris szigetet Skociaban. Legdurvabb tomeg talan 10-15 ember volt augusztusban, szoval tomegnyomor nincs, gyonyoru tajak es tengerpartok viszont igen.
2019. okt. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!