Kezdőoldal » Utazás » Európa » Zágrábi karácsonyi vásárról...

Takacs82 kérdése:

Zágrábi karácsonyi vásárról kaphatnék infót, tapasztalatot?

Figyelt kérdés

Üdv!

Nem voltam még horvátországba viszont decemberben van lehetőségem 1 napra a zágrábi karácsonyi vásárba eljutni. Mennyi forintot érdemes átváltanom ésszerű költekezés mellett 2 főre? Legegyszerűbb az lenne talán, ha valaki tudna árakat mondani egy ilyen karácsonyi vásárt illetően. Köszönöm



2019. nov. 5. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Honnan tudnánk mi azt, hogy mi az a Valami, amire te gerjedsz? Ha mondanád hogy te kötött sapkát ésetleg ködmönt akarsz venni abba a vásárba vagy mézeskalács szívet pántlikával átkötve, egyből tudnánk, hogy nem a hízott liba árára vagy kíváncsi.

A legyeszerűbb talán az lenne, ha ezt illetően emészetesen ésszerű keretek közt.

2019. nov. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kb. 200 Kuna/fő.

Abból már tudtok módjával enni-inni és futja olcsóbb vásárfiára.

(Többnyire helyi kézműves dolgok vannak.)

2019. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Minden drága főleg, hogy egyre sz@rabb a forint.

Pl. 100 Kuna alatt nem nagyon tudtok megebédelni.

Egy ötlet: pl. a korizás, ha tudtok.


Kis kedvcsináló:

[link]

2019. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

elsőnek

ha itthon libamájat ennék nem érdekelne mennyit váltsak, normál földhöz ragadt ember vagyok ár-értéket szem előtt tartva

másodiknak köszi

2019. nov. 5. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!