Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik karácsonyi vásárra...

Melyik karácsonyi vásárra érdemes el menni?

Figyelt kérdés

Leginkább az országon belülre gondoltam, de szóba jöhet határmenti országok is.

Szép is és szerintetek megéri el is menni, 1-2 napra szeretnénk el menni.



2018. nov. 25. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ezért nem érdemes elmenni sehova. A budapesti szép, de hányingert keltő lehúzás, ami ott megy.
2018. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Én a győrit ajánlom, külföldön pedig a nürnbergit.
2018. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Budapesten a Bazilikánál szép, se sok időt nem töltenék ott el. Vidéki nagyvárosokban is vannak szép vásárok, Székesfehérvár, Eger.

Bécsben nagyon sok vásár van, nem csak a fő, zsúfolt. Az óvárosi gyönyörű. De tényleg rengeteg van. [link] Szerintem érdemes elmenni!

Pozsonyi vásár is egész jó!

Európa legszebb vására címet évek óta Zágrád nyeri.

Szlovéniában is vannak vásárok. Maribor is érdekes hely.

2018. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi Egerben voltunk kb 6 éve, kis meghitt vásár volt. Tetszett, és a város is szép télen. Amúgy Salzburgba szoktunk elmenni 2-3 évente. Az gyönyörű. Es a környező kisebb városokban is vannak vásárok (Bad Gastein, Grossarl). A bevsiben nm voltam de az osztrákok szerint a salzburgi a legszebb.
2018. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Mi Egerben voltunk kb 6 éve, kis meghitt vásár volt. Tetszett, és a város is szép télen. Amúgy Salzburgba szoktunk elmenni 2-3 évente. Az gyönyörű. Es a környező kisebb városokban is vannak vásárok (Bad Gastein, Grossarl). A bécsiben nm voltam de az osztrákok szerint a salzburgi a legszebb.
2018. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a győrit ajánlom :D
2018. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tavaly nagyon szép volt a Szent István Bazilika (Budapest) előtti téren tartott karácsonyi vásár. A közelben lévő Vörösmarty téri is jó volt.

Remélem, idén is szépek lesznek a budapesti vásárok. Nagyon szeretek adventi hétvégéken forralt bort szürcsölve karácsonyi vásárokon sétálni :)

2019. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!