Kezdőoldal » Utazás » Európa » Barcelonaban vagy Malagaban...

Barcelonaban vagy Malagaban elnetek szivesebben?

Figyelt kérdés
Mindket helyre kaptam osztondijat, de nem tudom melyiket valasszam. Szakmai gyakorlatra mennek fel evre, mindket iroda nagyon jo, tehat csak az a kerdes, melyik varosban jobb elni szerintetek :)

2019. nov. 12. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szeretem a kisebb városokat, így én Málaga-t választanám, de egyébként Barcelona is fantasztikus hely, csak nekem személy szerint túl zsúfolt.
2019. nov. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Málaga. Sokkal hangulatosabb, plusz azért Andalúzia számomra fényévekkel izgalmasabb mint Barcelona környéke.
2019. nov. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyebkent nekem is Malaga fele huz a szivem, es nem csak azert mert Real Madrid drukker vagyok:))

Ugyhogy valoszinuleg az lesz.

2019. nov. 12. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét helyen jártam, más világ. Malaga sokkal mediterránabb, nyugisabb, nyaralósabb. Barcelona inkább indusztriális, nagyvárosias, lüktető.
2020. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Egyértelműen Málaga. Elragadó hangulat, gyönyörű óváros, az emberek kedvessége. Andalúzia hangulata semmihez sem fogható. Málaga habár viszonylag nagy város, nagyon biztonságos. Ez számomra nagyon fontos például, hogy nyugodtan lehet járni kelni a városban mindenfelé éjszaka is. Ez alól talán két környék kivétel, de ezek nagyon a város peremén vannak, oda amúgy se megy senki. Úgyhogy Málaga +1 :)
2020. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívem szerint Málaga a kettő közül. De munkalehetőség szempontjából Barcelona jobb.
2022. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!