Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországban vagy Ausztriába...

Németországban vagy Ausztriában élnétek szívesebben és miért?

Figyelt kérdés

2018. jún. 12. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ausztria
2018. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Ausztriában.

Tisztább, az emberek igényese4bbek, nincs annyi migráns, az osztrák kancellár lapátra teszi őket.

A hegyek, tavak, erdők gyönyörűek, az emberek kedvesek.

2018. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
ausztria nagyon szép. németország tele van migránssal.
2018. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Abszolút szubjektív okok miatt Németországban, méghozzá északon, Hamburg környékén. Nekem ez az a vidék, amibe első látásra beleszerettem. Az, hogy élőben, konkrétan láthatja az ember ahogy egy város benne van a világ vérkeringésében, ahogy érkeznek az óriási hajók a világ legtávolabbi pontjairól, az elképesztő gazdagság a városban. Na meg persze a tengeri levegő és a halak. Nekem ezt az Alpok legszebb csúcsai sem tudják felülmúlni. Jelenleg egyébként Berlinben élek, ami szintén egy remek város, de teljesen más kategória, és itt nem tervezek hosszútávon maradni.
2018. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Svájcban élek, hááát egyik sem :D


Nyilván, ha most költöznék ki, akkor Ausztriát mondanám, de igazából nekem mind a három ország a szívem csücske, mert imádok túrázni és itt aztán bőven vagy szép hely :)

2018. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 D. Brasco ***** válasza:
79%
Egyertelmuen ausztria
2018. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ausztria. Azt mondanam, hogy attol függ, hogy a ket orszagon bellül hol, de szamomra Nemetorszagban alig van hely, ami felveszi a versenyt. Ott is vannak persze csodaszep tajak, varosok, kedves emberek, de nem tartom veletlennek, hogy Ausztriaban a legtöbb betelepülö nemet nemzetisegü (csak az nem annyira feltünö a legtöbb turista szamara). Altalanossagban pedig vidamabbnak, humorosabbnak es ugy altalaban boldogabbnak tünnek az osztrakok.
2018. jún. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hallottam, Ausztria sokkal nyugisabb.
2018. jún. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
72%
Èltem Nèmetorszàgban 2 èvet most Ausztriàban èlek. Nekem Nèmetorszàg jobban tetszik.
2018. okt. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!