Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyáron szeretnénk Svájcba...

Nyáron szeretnénk Svájcba (Grindelwald) tölteni egy hetet. Valaki aki járatos arra esetleg tudna segíteni nekem pár kérdésben?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm :)

2019. nov. 18. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Svájcban élek, voltam már arra párszor, mi a kérdés?

2019. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És mégis mi a kérdés? Ne privátbab írj. Köszi.
2019. nov. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok,az lenne a kérdésem hogy kint milyen árban vannak az ételek?Illetve mi kempingbe szeretnénk menni de ha találnánk valami elfogadhatóbb árú kis szállást az is jó lenne. Ilyenek vannak kint vagy csak ezek a drága szálodák amiket az összes oldal hirdet?

Az angol nyelvet megértik ott?

2019. nov. 19. 13:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Svájc jellemzően piszok drága. Annyira, hogy kint élő stewardess ismerősöm átköltözött a Németországba a határ mellé és onnan jár dolgozni.

Az árakat itt tudod megnézni:

[link]

2019. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szallasokra vonatkozo kérdésre: merem javasolni az ifjusagi szallasokat (Jugendherberge, Youth Hostel), ahogy latom, van Grindelwaldban is.

Ezeket (nevük ellenére) barmilyen koru vendégek igénybe vehetik, és tapasztalatom szerint mindegyik vallalhato minöség, bar egyszerü (ill. vannak köztük ujak, nagyon jok is, pl. Wellness Youth Hostel Saas Fee-ben)


Ën is Svajcban lakom, mi elég sokszor megyünk ilyen szallasra. Lehet ezeken kivül is talalni viszonylag kedvezö aru szallasokat, de nagyon elöre (3-6 honapra) érdemes ezeket keresni és foglalni (ez vonatkozik ifjusagi szallasokra is)


Jo utat!

2019. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Tudnál körülbelüli árat mondani egy ilyen Youth Hostelben? Mert én most hogy írtad hirtelen nézegettem de az irreálisan drága egy ifjúsági szállóhoz, szerintem valamit rosszul nézhettem.
2019. nov. 19. 23:43
 7/7 anonim ***** válasza:
@6 Nem nézted rosszul. Svájcban ha 15 ezer forint alatt kapsz egy ágyat egy éjszakára, az poloskás putri lesz. Egy kávé 1500-2000ft egy sör 2500-4000ft. Egy tisztességes éttermi vacsora valami kisvendéglőben 15000ft legalább. Svájcnál drágább hely turistáknak nem nagyon van, egy fokkal még Norvégia meg Izland is jobb.
2019. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!