Kezdőoldal » Utazás » Európa » Adventi vásár külföldön egyedül?

Adventi vásár külföldön egyedül?

Figyelt kérdés
Buszos csoportos utazásban gondolkozom, de most épp nincs kivel mennem, így abban reménykedek, hátha mások is mennek egyedül és így egy kisebb társaság alkalmilag kialakulhatna. Van valakinek erről tapasztalata?
2019. dec. 2. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam már Bécsben egyedül. Semmi gond nem volt. Legalább nem kellett senkihez alkalmazkodnom. Ha nagyon akarsz társaságot, a buszon biztosan fogsz találni számodra szimpatikus embereket.
2019. dec. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én buszos adventi úton voltam, baráttal mentem... mi voltunk az egyedüli huszonévesek. Volt egy marék 40-es csapat, egy család két kisebb gyerekkel és a busz többi része nyugdíjas volt. Nem tudom hány éves vagy, de ha a nem zavarnak a generációs különbségek, akkor menj nyugodtan szerintem biztosan lesz olyan ember aki szívesen fogadja a társaságod. :)
2019. dec. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
Nem tudom mi a nemed,illetve milyen idős vagy,de mondjuk kipróbálhatod még a couchsurfing-et.......nem is muszáj valakinél megszálnod,egyszerűen csak kiírsz az oldalra egy meet up-ot azaz hogy hova mész es mikor,es helyiekkel szibesen meginnal egy akármit.....aztan lehet hogy olyan helyeket is megmutatnak majd neked hogy nem is gondoltad volna hogy érdemes ida elmenni/megnézni
2019. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
annyira felesleges. MINDEN adventi vasarban ugyanazt aruljak, mindenhol tul van arazva minden, a penznem az egyetlen kulonbseg. ha egyet lattal, az osszeset lattad
2019. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitok! Igazából nemcsak vásárlás lenne a cél, hanem városnézés is, persze elég feszített időbeosztásban max. 8 órában.
2019. dec. 2. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:

De miért kéne kialakulnia társaságnak? Ha egyedül vagy, nem kell senkihez igazodnod, nyugodtan tudsz gondolkodni, sétálni, vásárolni. Hidd el, nem rossz az, ha megtanulsz önállóan is ellenni. Ha esetleg összehaverkodsz valakivel, azt kellemes meglepetésnek tekintsd, ne legyen elvárás!

Én többször utaztam már így egyedül, mindig nagyon élveztem, nincs abban semmi rossz.

2019. dec. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os: az emberek többsége azért mégis csak társasági lény, akkor is igényli a kommunikációt másokkal, ha nem lesz haverság, ismeretség a vége. Csak arra a kevés időre, pár órára is kéne néhány társ, aztán ha több is lesz belőle, az már ráadás. Mitől jó teljesen egyedül barangolni szorosan egy csoport nyomában csak azért, hogy ne tévedjen el az ember? Élmény így a város felfedezése szerinted?
2019. dec. 2. 23:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezeken a buszos utakon teljesen vegyes a korosztály, így biztosan találsz neked való társaságot.

Legutóbbi bécsi úton pl. tele volt a busz egyetemistákkal.

2019. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!