Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hollandiából valakinek ilyen...

Hollandiából valakinek ilyen információja?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Szeptembertől Hollandiában fogok tanulni egyetemen, és szeretném ott is folytatni a futballt, viszont nem tudom hogy ott milyen szinten fizetnek érte. Ugye pl itthon a 4.osztályban is fizetnek(megye1), söt gyakran még az 5.ben is.

Most Ausztriában játszok, itt a legutolsó osztályban is fizetnek.

Tudom hogy nem sok esély van rá, hogy valaki itt pont tud ilyen infót, de ha valakinek van ismerőse, vagy esetleg személyes tapasztalata, akkor megköszönném ha tudna mondani valamit erről, hogy Hollandiában hogy működik ez!

Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat (ha lesz)!



2019. dec. 9. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én elsősorban a lakhatás miatt aggódnék. sok egyetemvárosban nincs elegendő albérlet a sok egyetemistának, ezért tüntetésképpen az egyetemek parkjaiban sátoroznak. persze ha a lakhatás megoldott, akkor ez tárgytalan.
2019. dec. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom mind angolul mind németül jól beszélsz, akkor írj egy az egyetemhez közeli klubbnak és kérdezd meg.
2019. dec. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Először talàlni kéne egy csapatot.
2019. dec. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 nem nagyvárosba megyek, szóval ez nem lesz gond..

#2, #3, az a baj hogy hiába írok akárkinek, azt sem tudom hogy hányad osztályú csapat lenne minőségre jó nekem.. ezért lett volna jó ha esetleg van valaki akinek van ebben tapasztalata, de úgy tűnik sajnos nincs szerencsém

2019. dec. 10. 20:02
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Kis netes olvasgatas utan

- profi fizetett foci a felso osztaly (eredivisie) es az elso osztaly (eerste divisie). Elobbiben atlag 40k eur a havi ber, utobbiban 4k.

- amator a masod (tweede) es harmadosztaly, elobbiben atlag 800-1300 eur a havi ber, utobbiban 500-1000

2019. dec. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel a legfelsobb osztaly az eredivisie (premier league), a harmadosztaly igazabol "negyed" stb
2019. dec. 11. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ahha, ezek szerint te tudsz holllandul :D sajnos en nem, szoval en csak angolul tudtam keresgelni, de nem sok infot talaltam rola..

Koszi ezt a cikket! bar sajnos meg mindig nincs viszonyitasi alapom, hogy melyik osztaly milyen eros lehet, dehat majd kiderul😅

2019. dec. 15. 15:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Btw, ez nem foci, de ha legalabb heti 14 orat dolgozol (pl bolti arufeltolto vagy akarmi bejelentett), akkor lehet jogosult vagy egy havi 400 euros tanulmanyi osztondijra + ingyen utazas. Illetve ha nem is vagy jogosult, van diakhitel, hatha ez az info segit a tanulmanyok finanszirozasahoz:

[link]

2019. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 igen, ilyen Dániában is van. kérdező, ennek mindenképpen nézz utána!
2019. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!