Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hollandiából szeretnék Magyaro...

TheCilOo98 kérdése:

Hollandiából szeretnék Magyarországra utazni repülővel, és ezidáig nem kaptam pontos választ a kérdésemre?

Figyelt kérdés
Ha vettem itt kint egy xbox-ot, akkor a WizzAir-járatára felvihetem-e nagyméretű-kézipoggyásszal?

2017. szept. 4. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha belefer, miert ne vihetned fel?
2017. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
miért ne vihetnéd? Ha a mérete nem nagyobb, mint a megengedett táska méret, persze. Ha nagyobb a doboza, csomagold ki és rakd a táskádba, úgy általában minden kisebb helyen elfér. Az ellenőrző kapunál lehet, hogy megnézik, mint a laptopokat, de más gond nem lehet. A számlát azért tartsd magadnál.
2017. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden műszaki holmit (ami nem robban vagy robbantható) fel lehet vinni, egyedüli kritérium a súly és a méret. Ezt pedig a járat honlapján pontosan megadják. Ha annak eleget tesz, viheted, kérdezősködhetnek, de arra fogsz tudni válaszolni. Kizáró ok nem lesz másféle.
2017. szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!