Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti utaznátok ilyen helyzetben...

Ti utaznátok ilyen helyzetben Olaszországba? (Bari)

Figyelt kérdés
A koronavírus elterjedése miatt kérdezem. 2,5 hét múlva mennénk. Mi a véleményetek?

2020. febr. 23. 19:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon úgy tűnik, hogy már nem fogsz!!
2020. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon fontold meg, ha addigra a járvány eléri a déli régiókat is. Egy dolog a betegség kockázata, de az a te bajod. Egy másik dolog, hogy akár hatósági, akár légitársasági döntés alapján ott ragadhatsz hetekig. Ez is a te bajod, de a kollégàid, családtagjaid is gondban lesznek. Végül pedig csak ott van a kockázata annak, hogy tünetmentesen is továbbadható a fertőzés és borzalmas érzés lehet mondjuk egy gyengébb immunrendszerű rokont, kollégát, barátot kórházba juttatni azért, mert nem voltál hajlandó lemondani egy feltehetően nem halaszthatatlan utazásról.
2020. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

A ma esti híradások lapján, már tüntettek az olaszok a belügyminiszter ellen,

merthogy még nem zárták le eddig a határokat.

2020. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
28%
Simán. Nem kell bedőlni ennek a baromságnak. Nem lesz semmi bajod. Az egész hiszti célja hogy rettegj aztàn a nagy gyógyszercégek előhúzzák a csodavakcinát amit baromi drágán megvehetsz.
2020. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem megyek a szokásos márciusi utazásomra. Sajnálom nagyon, de nem hiányzik semmi kellemetlenség, és itt nemcsak arra gondolok, hogy megbetegszem, hanem:

- karantén

- járattörlések

- átszervezések

- rossz hangulat egy olyan helyen, ahol már semmi se lesz nyitva, és lehet egész nap a szálláson ülni

- itthoniak veszélyeztetése.


Ennyit egy utazás se ér. Higgy nekem, már kétszer kellett vis major miatt lemondanom külföldi útról. (Egyszer tüntetés volt es ezért lezárták a repteret a célállomáson, másodszor meg migránsok szállták meg a vonatot, amivel mentem volna, és a rendőrök nem ajánlották az utazást).

2020. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
96%
Én biztos hogy nem. Az idei influenzába majdnem bele pusztultam.
2020. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

"Nem kell bedőlni ennek a baromságnak"


Szerintem meg nem kell bedőlni a barmoknak, akik szerint menjél csak nyugodtan.

Ugyanis -sajnos- EZ MÁR NEM VICCES!

2020. febr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
Bari elég messze van a most érintett régióktól, most még el mernék menni. Nekem is be van ods tervezve egy út áprilisra, nem tudom addigra mi lesz a helyzet, én attól teszem majd függővé.
2020. febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 D. Brasco ***** válasza:
14%

"Szerintem meg nem kell bedőlni a barmoknak, akik szerint menjél csak nyugodtan.

Ugyanis -sajnos- EZ MÁR NEM VICCES!"


Pedig én még ettől jobb viccet nem hallottam hogy allitolagos 130beteg miatt egy ország lehúzza redőnyt,meg ilyen pánik es hisztéria hangulat alakuljon ki meg 50ezer embert zarjanak karantenba stb stb........világvége hangulat keltés level 999

2020. febr. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2020. febr. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!