Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti utaznátok ilyen helyzetben...

Ti utaznátok ilyen helyzetben Olaszországba? (Bari)

Figyelt kérdés
A koronavírus elterjedése miatt kérdezem. 2,5 hét múlva mennénk. Mi a véleményetek?

2020. febr. 23. 19:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
48%

[link]


2,626

Coronavirus deaths this year

72,434

Seasonal flu deaths this Year


Hm...

2020. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
16%

@5 Jó ijesztő lehetett a megszállt vonat, egyszer én is láttam háromnál több barna embert, azóta nem alszom.


@Kérdező Én személy szerint simán mennék, végig Ázsiában voltam a vírus kitörése alatt, több helyen is, néhány helyen szigorították az ellenőrzést a reptereken, oszt ennyi. Pár nap mondjuk Rioban vagy Guatemalavárosban simán veszélyesebb, mint bármi Olaszországban koronavírusostól. Legrosszabb esetben EU-kártyával ingyen kezelnek és jól nem halsz meg.

2020. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

12-es, érzem, hogy gúnyolódsz, de ez a Keletiben volt pont a legvadabb időben, amikor szó szerint szállták meg a Németországon átmenő vonatokat, még a csomagtartó részen is emberek feküdtek. A vonatot rendőrök kísérték, ők mondták, hogy Pozsonyig utazhatok velük, de ott leszállnak, és onnan egyedül lennék, amit nem ajánlanak. Aznap mindenki visszakapta az előre megváltott jegyének értékét a MÁVtól, senki sem utazott el azzal a vonattal.

Persze nyilván te kivétel lettél volna...

2020. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
21%
@13 Jó vad idők voltak, néha közel volt egymáshoz két sátor és nehéz volt átcipelni a SPAR-os táskát a Baross téren. Két éve voltam Irakban meg Szomáliföldön, elég magas az ingerküszöböm, meg nyilván így nem ülök fel a migránsozásnak sem. Szóval ja, simán felszálltam volna :)
2020. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hajrá. :)

Én is körbejártam USÁt egyedül, voltam hurrikánban, földrengésben, volt lövöldözés a szállásom mellett, repültem Ázsiában Tájfunban... De az a vonat engem nem vonzott, egyedül huszonéves nőként, pláne hogy a rendőrök visszafordítottak mindenkit. Azért még nem ment el az eszem teljesen.

Téged senki nem tart vissza, mehetsz bárhova, de azért ne hülyézd le azt, aki nem háborús övezetben akar várost nézni.

2020. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
100%
2,5 hét rengeteg idő egy ilyen kis "hisztériakeltő semmiségnek",hogy átterjedjen a déli részekre...ha belegondolsz,hogy múlt héten pénteken reggel (3 napja) még jele sem volt de mostanra óránként datálnak egyet (tegnap óta több mint 70,abból persze 7 már nem él szóval igazán figyelemreméltó...azért ne te legyél aki hazahozza..
2020. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

12-es: "végig Ázsiában voltam a vírus kitörése alatt, több helyen is,"


Aha, szóval akkor most már Magyarországra is jutott egy kis vírus... :-(


Az olaszoknál ez a helyzet:


"Az olasz egészségügyi hatóságoknak mindeddig nem sikerült azonosítaniuk, hogy ki hurcolta be a kórokozót az országba."

2020. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nem, semmiképp!


Lehet, hogy vissza már nem tudnál jönni....

2020. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
230 betegjelenleg, és nagyon gyorsan terjed, 2,5 hét múlva jóval több lesz a fertőzött, én nem mennék.
2020. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Azon szurkolj, hogy három nap múlva ne legyen itt, három hét múlva pedig ne legyen a lakóhelyeden.
2020. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!