Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha diak vagyok es most ugysinc...

Ha diak vagyok es most ugysincs sulim, akkor ki tudok menni Ausztriaba?

Figyelt kérdés
Az orakat termeszetesen kovetnem onnan is, bussza mennek ki par napra. Ha hazajonnek, nem tudnanak otthoni karantenba tenni, hisz eleve otthon vagyok. Nem most mennek, csak olyan 2-3 het mulva.
2020. márc. 15. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem, mert em engednek be. Csüccs otthon a fenekeden.
2020. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi állás szerint ki tudsz menni és haza tudsz jönni. Hogy két hét múlva mi lesz az állapot, azt ma még senki nem tudja. Lehet, hogy Ausztriában is beüt a krach és lezárják az egész országot, mint most az olaszok. Ha akkor már kint vagy, akkor hazajöhetsz, de utána két hét itthoni karantén vár rád.
2020. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
83%
Azert mett diak vagy még nem kötelező hülyenek lenned....
2020. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Nincs egy órája, hogy bejelentették, hogy gyakorlatilag kijárási tilalom lesz érvényben..

Kivéve munkábajárás, akinek feltétlenl szükséges.


[link]

2020. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Na közben már megjelent magyar oldalakon is..

[link]

2020. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
D. Brasco, miert is lennek hulye? (Tudtommal) semmilyen torvenyt nem hoztak, hogy csak osztrakok mehetnenek be vagy hasonlo. Nem ertem, hogy egy 20 evest miert kell random lehulyenezni, csak azert mert kerdez valamit
2020. márc. 15. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
20 éves vagy...??? 12-nek se tűntél a buta kérdésed alapján...
2020. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Jelenleg nincs busz/vonat Ausztriába, Ausztriában meg kijárási tilalom van érvényben.
2020. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!