Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mentünk volna Spanyolországba,...

Mentünk volna Spanyolországba, de természetesen nem megyünk, de miért nem tudjuk felhívni a Bookingot?

Figyelt kérdés

Legutóbb még lehetett velük magyarul is kommunikálni.

Akkor azt mondták, hogy a befizetett összeg nem jár vissza, csak ha olyan "durva lesz a helyzet mint Olaszországban".

Most már Spanyolországban is szükségállapot van és kijárási tilalom.

Sajnos nem tudom hívni őket, mert be mond egy angol nyelvű választ, amiből csak egy-két szót értek. (Írjon üzenetet, talán?)

(Bocsánat, de 70 éves vagyok és nekünk nem adatott meg az angol.)

Üzenetet írtam de magyarul, amire azt írták ki, hogy továbbítják a szállásnak.

(Fordítógép szerint.)

Hogyan tudok a Bookinggal magyarul kommunikálni?

Előre is köszönöm a segítő válaszokat.



2020. márc. 15. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
11%

Az emberek kb 20 éve nem hívogatnak más céget a nagyvilágban. Amikor ez a trend elkezdődött, te még csak a negyvenes éveid végén jártál. Lehet, egy kő alatt aludtad át az eltelt időszakot?

Amúgy van ügyfélszolgálatuk a weblapon. Értelmesen leírod mi a gondod és elküldöd. Ők meg válaszolnak.

2020. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Ne azt kérdezd, hogy hogyan tudsz velük magyarul kommunikálni, hanem írj egy üzenetet, hogy a kialakult helyzet miatt kéred a foglalás törlését, a befizetett összeg visszatérítését. Mi más szeretnél velük kommunikálni?
2020. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Első körben érdemes lenne belépni a booking.com-ra és megnézni hátha felkínál valamit. Most minden foglalásnál a foglalások kezelése alatt van egy olyan gomb, hogy "a foglalási díj elengedését kérem". ezt továbbítja a kérést a szállásnak. Nekem is volt egy nem lemondható foglalásom. Először ezzel próbálkoztam, de a szállás elutasította a kérést. Miután bevezették a hatósági zárást országba már megjelent egy erre vonatkozó értésítés és felkínálta az ingyenes lemondási lehetőséget egy újabb gomb formájában. Gondolom ez a standard folyamat a Bookingon, szóval ha le van zárva Spanyolország, akkor jó eséllyel te is láthatod ezt az opciót, nem is kell írni nekik és nem kell felhívni őket.
2020. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!