Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért értékelik ennyire alul...

Miért értékelik ennyire alul a magyarok Olaszországot?

Figyelt kérdés
Pl. Azt mondják sokan hogy az olaszok cigányok miközben a világ ipara az olaszoknak köszönhető, autóipar, vagy a konyhában is ők a legjobbak, szóval egyértelműen nem egy rossz népség. Kedvesek és mindenben a jót látják, nyugisak. Velence gyönyörű, és mivel egy történelem ország így nyílván néhol “putris”. Azt mondják rosszul keresnek miközben egész Dél Európában Milánóban a legjobb a fizetés ahol akár a négyszeresét is kereshetik az emberek mint Budapesten.. Délebbre nyilván rosszabb kicsit de ott is bőven magasak a bérek. A nyelv gyönyörű. Igen Olasz fan vagyok de ez ne zavarjon. Értelmes válaszok pls, mindenkit megbecsülök a véleményével eggyüt.

2020. márc. 30. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen szinten negatív véleményt tőled olvasok először... Én úgy látom, a magyarok alapvetően bírják az olaszokat.
2020. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam semmi negatívat de OK. Lehet hogy bírják őket de multkor is láttam valahol hogy gádzsizták őket
2020. márc. 30. 18:55
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem hallottam, hogy bárki ezt mondaná rájuk.
2020. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pontosítok: Inkább arra gondolok hogy pl. Spanyolországhoz képest alulértékelt. Itt jobb a fizetés, sokkal érdekesebb helyek vannak, Spanyolországba meg csak modern tengerpartok.. ami Olaszban is van...
2020. márc. 30. 19:04
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Én mindenkitől azt hallom, hogy szereti őket.
2020. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Sosem hallottam ilyen véleményt, vagy azt, hogy valaki Spanyolországot többre értékelné.
2020. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 D. Brasco ***** válasza:
84%

"Spanyolországba meg csak modern tengerpartok.."


Elég érdekes egy kinyilatkoztatás ez egy olyan országról aminek szintén messzire vissza nyúló és rendkívüli történelme van..........

2020. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

gádzsizás…??


Te nagyon kevered a gizikét a gőzekével! :-DDD


Azt a cigányok mondják a magyarokra!


legfeljebb "digózás" lehet, de az kb. a múlt század 60-70-es éveiben volt divat... :-DDD

2020. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
A legrosszabb, amit hallottam Olaszországra, az a turistagettó volt, de azt is csak bizonyos területekre. De mondjuk manapság (vagy hát egy bő hónappal ezelőttig) azt elég sok helyre rásütik Európa-szerte.
2020. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2020. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!